Mūsų nakvynės patirtis viloje Evita, esančioje sodyboje-žirgyne Virš Ąžuolų

Vos pradėję bendrauti su sodybos šeimininku, supratome, kad ne tik vila Evita, bet ir visa vieta yra kur kas daugiau, nei tiesiog sodyba-žirgynas. Atvažiavę, pajutome, kad tai erdvė, kuri kuriama žmonėms, ieškantiems jaukumo ir nuoširdumo.

Kuo ypatinga nakvynė

Etno vila Evita, tai kažkada buvusios sodybos iš naujo atstatytas pastatas. Šeimininkas ją įrengė taip, kad apsistoję, galėtumėte mėgautis jaukumu, ramybe bei komfortu. Apgalvota kiekviena interjero smulkmena, tad būnant viduje, jautiesi kaip namie. Tai puiki vieta tiems, kurie nori jaukios komfortiškos vietos nakvynei mini atostogoms dviese ar su šeima. Vieta patiks tiems, kurie mėgsta gamtą, pažinti apylinkes, išbandyti naujas veiklas.

O kaip visi patogumai sodybos viloje Evita

Vila Evita yra dviejų aukštų, antrame jos aukšte įrengti du atskiri miegamieji bei WC su dušu. Ji puikiai tiks nedidelėms draugų kompanijoms ar poilsiui su šeima. Pirmame aukšte esanti erdvi svetainė sujungta su patogiai įrengta virtuve, kurioje rasite visus reikiamus indus bei įrankius, taip pat ir valgomojo stalą. Pirmame aukšte yra ir papildomas atskiras WC. Viloje yra ir indaplovė, ir net skalbyklė, tad čia pasijusite kaip namie. Iš svetainės išeisite į privačią lauko terasą, kurioje įrengtas ir asmeninis kubilas, yra staliukas bei lauko krėslai.

Kaip dėl maisto gaminimo

Viloje viskas puikiai pritaikyta maisto gaminimui tiek namie, tiek ir lauke. Įrengta ir orkaitė, mikrobangų krosnelė, kavos aparašas, indaplovė. Už papildomą mokestį galima įsigyti malkų kepimui lauko kepsninėje.

Ką veikti sodyboje

Vila Evita yra teritorijoje, kurioje įsikūrusi sodyba-žirgynas Virš Ąžuolų, tad veiklos aplinkui netrūks:

 • Mėgaukitės kava ir ramiu poilsiu privačioje terasoje;
 • Atsipalaiduokite masažiniame kubile;
 • Pasisupkite ant sūpynių, kurios yra bendroje sodybos-žirgyno teritorijoje;
 • Atsipalaiduokite ant sėdmaišių didžiulio medžio pavėsyje, kur galėsite ramiai ilsėtis ir stebėti, kaip vaikų žaidimo aikštelėje žaidžia Jūsų mažieji;
 • Išbandykite jodinėjimą žirgais sodyboje;
 • Iš anksto suplanavę, galite suderinti savo mini atostogas su Jūsų vaikų savaitgalio stovykla žirgyne;
 • Per 10-15 min. pėstute nueisite iki Platelių ežero;
 • Išbandykite pasiplaukiojimą irklentėmis;
 • Aplinkui daug pasivaikščiojimų takelių miške, taip pat netoli yra ir nedidelis apžvalgos bokštas;
 • Automobiliu lengvai pasieksite Platelių miestelį arba jo viešą paplūdimį;
 • Išbandykite pasiplaukiojimą skaidriomis valtimis Platelių ežere;

Vaikai ir augintiniai

Šią vilą drąsiai galima vadinti šeimos vila. Joje itin patogu apsistoti su vaikais, kadangi yra įrengti du atskiri miegamieji. Vienas iš jų būtent vaikams, t.y. su dviem viengulėmis lovomis. Taip pat yra galimybė pasistayti ir papildomą lovelę, jei vaikų daugiau, nei du. Kaip pasakojo šeimininkas, ne kartą vaikai slėpėsi kur tik galėjo, kai reikėdavo išvažiuoti iš sodybos-žirgyno Virš Ąžuolų. Čia jiems veiklos tikrai netrūksta – sodybos šeimininkas įrengė žaidimų aikštelę su sūpynėmis, čiuožykla, namuku vaikams bei smėlio dėže. O kaip smagu paglostyti žirgus, juos pašukuoti, pašerti arba tiesiog stebėti šalia vykstančias treniruotes. Jei vis dėlto norėsis būti atokiau tik su šeima, mažieji galės saugiai lakstyti ant pievelės privačiame kieme.

Augintiniai sodyboje nėra priimami.

Ką svarbu žinoti apie vilą Evita

Vila Evita yra įrengta sodyboje-žirgyne Virš Ąžuolų, kurioje yra ir kitos nakvynės vietos, taip pat žirgynas, kuriame vyksta vaikų vasaros stovyklos. Nors sodybos teritorije vieni nebūsite, tačiau apsistoję viloje Evita, turėsite savo privačią erdvę, ramią aplinką, vaizdą į mišką. Jūsų privačioje terasoje esantis kubilas bus skirtas tik Jums. Sodyba yra ta vieta, kur laukiami ramų poilsį mėgstantys svečiai.

Informacija ir kontaktai

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau

Reklama