Apie mus

Sveiki užsukę į išskirtinių nakvynės vietų Lietuvoje svetainę su rezervacine sistema!

Ką rasite išskirtinių nakvynės vietų svetainėje

Šioje svetainėje rasite išskirtines bei įdomias nakvynės vietas Lietuvoje ir galėsite jas rezervuoti. Čia pateikiame idėjas romantiškam laikui dviese, smagiai išvykai su šeima bei augintiniu ar jaukiam susitikimui su nedidele draugų kompanija.

Kaip atrenkamos išskirtinės nakvynės vietos

Išskirtinės nakvynės vietos – tai unikalios vietos savo lokacija, architektūra ar idėjos įgyvendinimu ir ne tik. Tai palapinės su patogumais (vad. „glamping“), nameliai medyje, vidury miško ar net ant vandens. Tai istoriniai pastatai ar autentiškos sodybos, kuriose puikiai dera istorija bei šiuolaikinio modernumo detalės, ir dar daug kitų vietų.

Svetainėje aprašytas nakvynės vietas kruopščiai atrenkame ir siekiame pateikti taip, lyg idėjų ieškotume sau asmeniškai. Neapsiribojame griežtu kriterijų sąrašu, nes labai tikime tuo vidiniu jausmu, kuris lieka aplankius vietą, bei vertybėmis, kurias puoselėjame ir patys:

– buvimas arčiau gamtos, pagarba gamtai;

– mėgavimasis esama akimirka, buvimas „čia ir dabar”;

– ramaus poilsio ir aktyvaus laisvalaiko pusiausvyra;

– dėmesys ne prabangai, o kokybiškam paprastumui.

Džiaugiamės, kad mūsų rekomendacijos draugams, pažįstamiems bei kitiems besikreipusiems patiko ir tikimės, kad savo išskritinę nakvynės vietą šioje svetainėje rasite ir Jūs. 

Mūsų misija

Wow Stays projektu siekiame skleisti žinią apie įdomų, kitokį poilsį Lietuvoje ir padėti išskirtinių nakvynės vietų savininkams bei svečiams lengviau sutikti vieniems kitus.

Kaip gimė idėja

Prieš porą metų su draugais apsistojome „glamping“ palapinėje netoli Molėtų, o nuotraukomis bei įspūdžiais pasidalinome savo tinklaraštyje myliukeliones.lt. Sulaukę nemažo susidomėjimo nakvyne neįprastoje vietoje, nusprendėme aprašyti daugiau aplankytų bei internete rastų įdomių nakvynės vietų. Per trumpą laiką įrašas apie išskirtines nakvynės vietas tapo itin populiarus, o dalimi informacijos pasidalinome ir naujienų portaluose. Internetinėje erdveje bei tarp draugų pastebėję nuolat besikartojančius klausimus, kur galima apsistoti įdomesnėje ar išskirtinėje vietoje, nusprendėme sukurti specializuotą svetainę-platformą, kur vienoje vietoje būtų aprašytos būtent tokios vietos. Besidalindami išskirtinių vietų idėjomis supratome, kad pati nakvynės vieta gali tapti puikia idėja savaitgalio išvykai ar net kelių dienų atostogoms bei darbostogoms Lietuvoje.

Nuolat ieškome įdomių bei nestandartinių nakvynės vietų ir papildome svetainę.

Mūsų komanda

Viktorija Lipštienė (Pukinskaitė) – idėjos bendraautorė ir svetainės bendraįkūrėja. Ieško ir atrenka vietas, jas lanko, fotografuoja ir aprašo, o vėliau atradimais dalinasi su Jumis.

Aurimas Lipštas – idėjos bendraautorius ir svetainės bendraįkūrėjas bei vystytojas. Kartu ieško vietų, jas lanko bei fotografuoja. Vysto svetainę, kad galėtumėte patogiai ja naudotis.

Jei turite pasiūlymų ar rekomendacijų mums, o gal žinote kokią neįprastą nakvynės vietą, kuri, manote, galėtų būti įdomi ir kitiems, mielai lauksime Jūsų informacijos el. paštu [email protected] arba užpildžius užklausą.

Rezervuokite išskirtinę vietą nakvynei

Nakvynės vietų savininkams

Jei esate išskirtinės nakvynės vietos savininkas ir turite klausimų dėl bendradarbiavimo su mumis, daugiau informacijos galite rasti skiltyje Partneriams. Arba teisiog užregistruokite savo nakvynės vietą, nurodykite nakvynės vietos svetainės ar Facebook/Instagram adresą bei trumpą aprašymą apie vietą. Peržiūrėję informaciją, būtinai su Jumis susisieksime dėl galimo bendradarbiavimo.

Apie mus kalba

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti