Privatumo politika

Bendra informacija

MB Aulinet (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato  asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine wowstays.lt. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai: MB Aulinet, Įmonės kodas 305678716
Buveinės adresas: Oršos g. 4-50, Vilnius 09300
El. paštas: [email protected]
Duomenų apsaugos politika parengta vadovaujantis šiais teisės aktais:

1. 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas)(toliau – BDAR);
2. Lietuvos Respublikos asmens teisinės apsaugos įstatymu (toliau – ADTAĮ);
3. Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymu (toliau – ERĮ).

Asmens duomenų tvarkymo tikslai ir teisėto tvarkymo sąlygos

Duomenų valdytojas Jūsų, kaip duomenų subjekto, asmens duomenis tvarko šiais pagrindais ir  tikslais:

 1. Norėdami įvykdyti sutartį arba imtis su sutartimi susijusių žingsnių, t.y. kai per internetinę svetainę wowstays.lt užsisakote paslaugą:
  1. bendrauti su klientais el. paštu ir pateikti visą būtiną informaciją susijusią su rezervacijomis ir kitomis teikiamomis paslaugomis, priminimų el. paštu siuntimui; 
  2. identifikuoti mokėjimus už rezervacijas;
  3. mokėjimų vykdymams su registruotais vartotojais ir išrašyti sąskaitas-faktūras;
  4. pranešti registruotiems vartotojams ir pirkėjams visą būtiną informaciją apie teikiamas paslaugas;
 2. norėdami vykdyti savo veiklą ir tenkinti teisėtus interesus:
  1. pagerinti teikiamų paslaugų kokybę;
  2. analizuoti internetinės svetainės wowstays.lt  lankomumą ir naudojimą; 
  3. užtikrinti internetinės svetainės wowstays.lt ir sistemų saugumą ir užkirsti kelią sukčiavimui, saugumo incidentams ir kitiems nusikaltimams; 
  4. ištirti ir atsakyti į jūsų ar kitų asmenų pateiktus klausimus ar nusiskundimus dėl internetinės svetainės wowstays.lt ar teikiamų paslaugų; 
  5. atlikti rinkos tyrimus ir klientų apklausas;
 3. gavę jūsų sutikimą:
  1. rinkodaros tikslais* (t.y. norėdami išsiųsti jums informaciją apie specialius pasiūlymus, akcijas ir pan., informaciją siunčiant el. paštu ir/ar SMS žinute);
  2. norėdami naudoti slapukus ir panašias technologijas pagal šios privatumo politikos slapukų skyriaus nuostatas ir jums pateiktą informaciją, kada šios technologijos yra naudojamos*.
 4. teisės aktuose nustatytiems tikslams:
  1. norėdami atsakyti į teisėsaugos institucijos pateiktus prašymus/paklausimus/reikalavimus;
  2. norėdami įvykdyti teisinius, norminius ir atitikties reikalavimus. 

*Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais.

Kaip mes renkame jūsų duomenis?

Mes renkame duomenis ir juos apdorojame, kai Jūs:

 • naršote internetinėje svetainėje wowstays.lt  
 • užsiregistruojate (t.y. sukuriate savo profilį) arba prisijungiate prie internetinės svetainės wowstays.lt ; 
 • atnaujinate arba papildote savo profilio duomenis;
 • atliekate nakvynės vietos rezervaciją ir apmokate už ją.

Kuriuos duomenis mes saugome?

Mūsų svetainėje yra saugomi šie duomenys:

 • duomenys apie registruotus vartotojus, t.y. nakvynės vietos savininkus (vardas, pavardė, vartotojo vardas, slapyvardis, el. pašto adresas, telefonas, banko sąskaitos numeris,  vartotojo svetainės nuoroda, vartotojo prisijungimo slaptažodis, įmonės pavadinimas, adresas, įmonės registracijos numeris, PVM mokėtojo kodas, vartotojo profilio nuotrauka). Šie duomenys yra saugomi tą laikotarpį, kurį vartotojo paskyra yra aktyvi.
 • privalomi duomenys apie klientus, kurie perka mūsų paslaugas (vardas, pavardė, telefono nr. , el. pašto adresas, IP adresas). Taip pat atsiskaitymui už rezervacijas yra renkami ir tvarkomi šie duomenys: rezervacijos pradžia ir rezervacijos pabaiga.  Šie duomenys saugomi 5 metus.
 • neprivalomi duomenys apie klientus (įmonės pavadinimas, adresas, įmonės registracijos numeris ir PVM mokėtojo kodas). Šie duomenys yra saugomi 10 metų, jeigu yra išrašyta PVM sąskaita – faktūra, šie duomenys yra saugomi 10 metų. 
 • duomenis apie svetainės lankytojus, kurie užsisakė mūsų naujienlaiškių prenumeratą (el. paštas).  Duomenis saugomi sutikimo davimo laikotarpiui ir 2 metus po sutikimo atšaukimo. 
 • Registruoti vartotojai svetainės įrašuose gali įterpti nuotraukas. Rekomenduojame vengti įkelti nuotraukas į mūsų svetainę, kurios turi įterptus vietos nustatymo metaduomenis (EXIF GPS), nes svetainės lankytojai gali atsisiųsti nuotraukas ir sužinoti tikslią vietą, kurioje buvo padaryta jūsų nuotrauka.  Šie duomenis saugomi 5 metus. 
 • Registruoti vartotojai svetainės įrašuose gali įterpti trečiųjų šalių turinį “embedded content”, pvz. video (youtube) ar paveiksliukus. Įterptinis trečiųjų šalių turinys yra užkraunamas iš trečiosios šalies svetainės, kurios taip pat gali rinkti informaciją apie jus, naudoti naršyklės slapukus, analitikos įrankius ir sekti naudojimąsi įterptiniu kodu, jei jūs turite paskyrą jų svetainėje.  Šie duomenis saugomi 5 metus.

Kaip mes saugome jūsų informaciją?

Įvairiais būdais apsaugome turimus duomenis nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jų pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, savo svetainę šifruojame naudodami SSL protokolą. Užsiregistravę vartotojai gali matyti, pakeisti ar ištrinti savo asmeninius duomenis prisijungę prie savo paskyros išskyrus vartotojo vardą, kurio negalima pakeisti. Prieigą prie duomenų turi tik interneto svetainės valdytojas.

Duomenys yra saugomi sutikimo galiojimo laikotarpiu ir 2 metus po sutikimo atšaukimo, taip pat Jūsų asmens duomenys saugomi įrodinėjimo medžiagos pateikimo teismui ginčų nagrinėjimo metu.

Kam mes atskleidžiame jūsų informaciją?

Turime dalintis tam tikrais duomenimis su mūsų patikimais partneriais dėl šių priežasčių:

 • kad galėtume siųsti naujienlaiškius prenumeratoriams. Tam mes naudojame Mailchimp sistemą, kuriame yra saugomi prenumeratorių el. Pašto adresai. Jūs bet kada galite atsisakyti naujienlaiškio paspaudę atsisakymo nuorodą kiekviename gautame naujienlaiškyje.
 • mes naudojame Facebook valdiklį, kad galėtumėte parodyti, kiek skaitytojų mūsų svetainėje paspaudė mygtuką „patinka“ / „pasidalinti“ / „rekomenduoti“ ir „patinka / pasidalinti / rekomenduoti“. Jei esate prisijungę prie Facebook, šis valdiklis gali rinkti jūsų IP adresą, jūsų žiniatinklio naršyklės „User Agent“, išsaugoti slapukus jūsų naršyklėje ir stebėti jūsų naudojimąsi šiuo valdikliu, įskaitant jūsų „Facebook“ paskyros koreliaciją su veiksmais, kuriuos atliekate valdiklyje (pvz., „Patinka / dalijasi / rekomenduoja mūsų tinklalapį). Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip šie duomenys gali būti naudojami, žr. „Facebook“ privatumo politiką: ttps://www.facebook.com/about/privacy/update.
 • mes naudojame trečiųjų šalių reklamas, tokias kaip Google Adsence, kurios gali naudoti slapukus (Cookies) ir žiniatinklio indikatorius (angl. „Web Beacons“), kurių pagalba reklamos paslaugų teikėjams (trečiosioms šalims,  t.y. Google) bus siunčiama informacija lankytojus, tokia kaip lankytojų IP adresai bei lankytojų naršyklės informacija. Ši informacija yra naudojama tam, kad mūsų svetainėje būtų atvaizduojama tik aktuali reklama pagal lokaciją arba atvaizduojant reklamą būtų atsižvelgiama į jūsų naršymo istoriją, pvz. Lietuviškos reklamos būtų atvaizduojamos apsilankius mūsų svetainėje Lietuvoje arba jums būtų rodoma tam tikros prekės ar paslaugos reklama, apie kurią skaitėte prieš tai lankytose svetainėse.
 • įvykus rezervacijai mes perduodame užsakovo vardą, pavardę, telefono numerį, el. paštą, atvykimo ir išvykimo datas nakvynės vietos savininkai, kad reikalui esant savininkas galėtų susisiekti su užsakovu ir galėtų išrašyti sąskaitas-faktūras po suteiktos paslaugos.
 • įvykus rezervacijai, mes pirkėjui atskleidžiame rezervuotos nakvynės vietos savininko el. paštą ir telefono numerį tam, kad pirkėjas reikalui esant galėtų susisiekti su nakvynės vieta.
 • Dėl teisinių priežasčių ir jei to reikalauja įstatymas jūsų duomenys gali būti atskleisti.

Jūsų teisės

Jūs turites šias teises:

 1. žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);
 2. susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);
 3. reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);
 4. savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būtipamirštam“);
 5. turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą;
 6. esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);
 7. turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti);
 8. nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara;
 9. kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją esant asmens duomenų apsaugos pažeidimams.

Jei nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant profiliavimą, galite rašyti elektroninį laišką adresu [email protected] ir nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu ir/arba kad nebūtų taikomas tik automatizuotas, įskaitant profiliavimą**, jūsų asmens duomenų tvarkymas, nenurodydami nesutikimo motyvų.

**Pagal jūsų pateiktus asmens duomenis, tiesioginės rinkodaros tikslu, gali būti vykdomas Jūsų asmens duomenų profiliavimas, siekiant pasiūlyti jums individualiai pritaikytus pasiūlymus. Jūs bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis automatizuotu, įskaitant profiliavimą, tvarkymo būdu arba tam prieštarauti. 

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų subjektas turi teisę pateikti Duomenų valdytojui raštu vienu iš šių būdų: įteikiant tiesiogiai adresu Oršos g. 4-50, Vilnius, 09300 arba el. paštu: [email protected]

Duomenų valdytojas gavęs tokį prašymą ar nurodymą, ne vėliau kaip per 1 (vieną) mėnesį nuo kreipimosi dienos, pateikia atsakymą bei atlieka prašyme nurodytus veiksmus ar atsisako juos atlikti. Prireikus nurodytas laikotarpis gali būti pratęstas dar 2 (dviem) mėnesiams, atsižvelgiant į prašymų sudėtingumą ir skaičių. Tokiu atveju, per 1 (vieną) mėnesį nuo prašymo gavimo dienos Duomenų valdytojas informuoja Duomenų subjektą apie tokį pratęsimą, kartu pateikdamas vėlavimo priežastis.

Duomenų valdytojas gali nesudaryti duomenų subjektams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, išskyrus nesutikimą tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros būdu, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

Slapukai

Kitų svetainių privatumo politika

Mūsų svetainėje yra talpinamos nuorodos į kitas svetaines ir mūsų privatumo politika galioja tik mūsų svetainėje. Kai jūs paspaudžiate nuorodą į kitą svetainę, jūs turėtumėte susipažinti su šios svetainės privatumo politika.

Mūsų privatumo politikos galiojimas ir pakeitimai

Ši privatumo politika atnaujinta 2021 gruodžio 15 d. Apie bet kokius privatumo politikos pasikeitimus vartotojai bus informuoti svetainėje ir/arba siunčiant pranešimus elektroniniu paštu.

Kontaktai

Jei turite klausimų susijusių su mūsų privatumo politika jūs galite susisiekti su mumis el. paštu [email protected].

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti