Jūrinis konteineris “Tauro troba”. Mūsų nakvynės patirtis

Pirmą kartą pamatę modulinį namelį-konteinerį “Tauro trobą”, iš karto atkreipėme dėmesį tiek į originalią jo konstrukciją (nakvynė ir jūrinis konteineris?!), tiek ir lokaciją – atviroje pievoje šalia pelkės-tvenkinio. Girdėjome ne vieną atsiliepimą apie savotišką tos vietos magiją, todėl labai nekantravome apsilankyti ir viską patirti patys.

Kuo ypatinga nakvynė, juk tai jūrinis konteineris?

“Tauro troba” – tai kažkada buvęs jūrinis konteineris, kurį šeimininkas įrengė kaip namelį ir pritaikė komfortiškai nakvynei 4 asmenims. Labiausiai sužavėjo didžiuliai vitrininiai trobos langai, kurių vieni atsukti į rytų pusę, o kiti į vakarų. Apniukusią dieną pro juos į trobą patenka kur kas daugiau šviesos, o kai saulėta ir šilta – prasidarius didžiulius langus, gali mėgautis gamtos ramybe neišeidamas iš trobos. Kaip sako šeimininkas: “kaip kokia sraigė su savo nameliu” :) Beje, šeimininkas sąmoningai neketina įrengti užuolaidų ar kitaip uždengti langų, nes kai tiek gamtos už lango, nuodėmė būtų ja nesigrožėti. Ir tik pabuvus ten, pajunti KODĖL.

O kaip visi patogumai „Tauro troboje”

Jūrinis konteineris “Tauro troba” įrengtas su visais patogumais, tad apsistoję joje, pasijusite kaip namie. Čia rasite visus reikalingus indus bei įrankius gaminimui, esančius virtuvėje, WC bei dušą su rankšluosčiais bei higienos reikmenimis, atskirą miegamąjį bei sofą-lovą svetainėje. Erdvi svetainė sujungta su virtuve bei valgomojo erdve, kur iš abiejų pusių – didžiuliai vitrininiai langai. Beje, langai įrengti ir miegamojo erdvėje, tad giedrą naktį žvaigždes skaičiuoti galėsite neišlipdami iš lovos.

Kaip dėl maisto gaminimo

Nakvyne “Tauro troboje” labiausiai apsidžiaugs tie, kurie atostogų ar darbostogų metu norės pailsėti ir nuo maisto gaminimo. Čia galėsite užsisakyti ne tik pusryčius, bet ir pietus ar vakarienę. Patiekalai yra vagetariški, bet tikrai sotūs, skanūs, o svarbiausia, pagaminti iš aplinkui auginamų vietinių ūkininkų produkcijos. Norintiems gaminti savarankiškai, šis jūrinis konteineris įrengtas su virtuve, kurioje yra mini šaldytuvas, kaitlentė ir visi reikalingi indai bei įrankiai. Kieme įrengta ir kepsninė grill patiekalų gaminimui.

Ką veikti „Tauro troboje”

Šis jūrinis konteineris “Tauro troba” – tai ideali vieta ramiam poilsiui, darbostogoms, kūrybinėms atostogoms arba kai norisi laiko sau su knyga ar kavos puodeliu.

  • Mėgaukitės gamtos vaizdais vos pramerkę akis neišlipę iš lovos;
  • Pailsinkite akis žiūrėdami į tolį pro vitrininius trobos langus;
  • Pailsėkite nuo gaminimo ir paskanaukite patiekalais, pagamintais iš čia pat auginamų produktų;
  • Būtinai užsisakykite masažą, kuriuo pasirūpinti padės šeimininkai. “Auksinės rankos” atvyks tiesiai pas Jus į trobą;
  • Būkite čia ir dabar…

Vaikai ir augintiniai

Nors šioje vietoje nėra įrengta įprastų pramogų vaikams, bet šeimininkas kviečia atvykti tiek didelius, tiek mažus. Čia jie ras daug erdvės lakstyti tiek trobos viduje, tiek ir po pievą šalia.

Laukiami ir tvarkingi išauklėti augintiniai.

Ką svarbu žinoti apie šį jūrinį konteinerį

Jūrinis konteineris “Tauro troba” yra įsikūręs šalia šeimininkų namo, taip pat šalia eina kelias, o tvoros ar didelių medžių aplinkui nėra. O kur dar vitrininiai langai, pro kuriuos viskas matosi ir vakare būdamas troboje esi lyg akvariume. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad trūks privatumo, jau po kelių minučių apsistoję troboje, pasijutome labai jaukiai. Viskas aplinkui, rodos, neegzistavo. Mums patiko keltis su šviesa, o atsigulus į lovą matyti mėnulio pilnatį. Būtent tai, kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keista, neįprasta, o gal ir nepatogu, ir suteikia šiai vietai magijos.

Informacija ir kontaktai

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti