Stovyklavietė su tipi palapine. Mūsų nakvynės patirtis

Stovyklavietė mums neatsiejama nuo laužo ir palapinės. O ar žinote, kad palapinės viduje galima saugiai uždegti laužą? Mums tai buvo naujiena, kuri pavirto nuostabiu vasaros nuotykiu! Šį nuotykį patyrėme stovyklavietėje su tipi palapine, kuri yra Varėnos rajone ir vadinasi LapiTipis.

Kuo ypatinga stovyklavietė su tipi palapine

Šią vietą šeimininkai Adelė ir Donatas įkūrė dviese savo pačių rankomis. Jie norėjo padėti žmonėms sugrįžti į vidinį balansą per atkurtą ryšį su gamta, tad tipiuose nėra elektros ar interneto. Unikali patirtis nakvojant tipyje – laužo kūrenimas. Tipio viduryje įrengta laužavietė, tad stovyklauti jame galima net iki vėlyvo rudens. Nesijaudinkite, kūrenti laužą viduje yra visiškai saugu, nes smailėjanti tipio konstrukcija sukurta taip, kad dūmai išeitų pro viršutinę angą, o šiluma liktų viduje.

O kaip visi patogumai

Stovyklavietėje esančiame tipyje apsistoti gali iki 6 asmenų. Ant grindų patiesti kilimai, čiužiniai su patalyne ir pagalvėmis, o pats tipis papuoštas jaukiomis dekoro detalėmis, viduje ir lauke yra apšvietimas. WC bei lauko dušas yra netoliese. Vanduo lauko duše yra iš Ūlos upės ir prišyla nuo saulės.

Beje, mums visada buvo smalsu, o kaip gi nakvynė tipyje, kai lyja – juk jos viršus šiek tiek atviras? Atsakymą gavome ir išbandėme asmeniškai, mat mus pasitiko lietingas sekmadienis! Tiesa, Donatas prieš mums įsikuriant papasakojo ir parodė, kaip užsidaro tipio viršutinė dalis, tad užklupus lietui, buvome pasiruošę. Ir iš tiesų, lietus švelniai barbeno į neperšlampantį tipį, o mes, įsitaisę ant minkštų čiužinių, mėgavomės jaukia akimirka dviese.

Kaip dėl maisto gaminimo

Maisto gaminimui paruošti visi indai ir įrankiai, taip pat ir dujinė viryklė. Esant prastam orui, ant dujinės viryklės galima gaminti tipio viduje. Tipyje taip pat yra ir indas geriamo vandens. Lauke įrengta laužavietė, o šalia WC yra lauko kriauklė indams plauti. Šalia tipio yra staliukas su kėdėmis, tad mėgautis maistu galima ir lauke, ir viduje.

Ką veikti tipyje

Stovyklavietė su tipi palapine yra ideali vieta ieškantiems ramaus poilsio gamtoje. Kaip sako tipio šeimininkė Adelė, tai ne tik indėniška palapinė – tai patirtis, kurią linkime išbandyti ir Jums! Apsistojus LapiTipi palapinėje, galima:

  • Jaukiai leisti laiką prie laužo tipio viduje arba prie laužavietės lauke;
  • Mėgautis ramiu poilsiu hamake;
  • Skanauti ryto kavą ant lieptelio šalia Ūlos upės;
  • Išbandyti kakavos ceremoniją;
  • Išbandyti atpalaiduojančią meditaciją;
  • Išbandyti rebefingo (sąmoningo giluminio cirkuliacinui kvėpavimo) praktiką

Vaikai ir augintiniai

Stovyklavietė su tipi palapine bus tikras nuotykis Jūsų vaikams. Nors čia nėra įrengtų specialių žaidimo aikštelių vaikams, bet tikime, kad nakvynė palapinėje, kurioje galima kūrenti laužą, liks atmintyje ilgam.

Stovyklavietėje taip pat priimami ir tvarkingi augintiniai.

Ką svarbu žinoti apie nakvynę

Stovyklavietė su tipi pakapine LapiTipis skirta gamtos mylėtojams, čia laukiami ramų poilsį vertinantys svečiai.

Panašios vietos

Peržiūrėti daugiau panašių stovyklavimo vietų.

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti