SPA dviems su nakvyne. Mūsų nakvynės patirtis Pamiškė boutique SPA

SPA dviems su nakvyne – taip trumpai apibūdintume savo viešnagę namelyje Pamiškė boutique SPA. Dažniausiai, jei norėdavosi pasimėgauti SPA malonumais, visų pirma, pagalvodavome apie didelius viešbučių kompleksus. Atradę jaukų namelį Pamiškė boutique SPA, maloniai nustebome, kaip puikiai suderintas privatus poilsis ir SPA malonumai. Apie savo atradimus dalinamės šiame įraše.

Kuo ypatinga nakvynė?

Visų pirma, vos įėję į namelį, vis aikčiojome, kaip jauku ir gera, kaip stilingai jis įrengtas. Pro vitrininius langus į namelį patenka daugiau šviesos, o vakare atsiveria besileidžiančios saulės spalvos. Labai patiko ir tai, kad pirtis, kubilas ir erdvė poilsiui yra įrengti atskirame namelyje, kuris matosi pro gyvenamojo namelio langą. Šiame namelyje įrengta itin erdvi pirtis. Joje šeimininkas rengia pirties ritualus. Poilsio erdvėje galima ne tik pailsėti po pirties ar kubilo, bet ir atsipalaiduoti užsisakius masažą. Kaip ir minėjome, tikras privatus SPA dviems su nakvyne. Namelis turi ir savo atskirą stogu dengtą terasą, kurioje gera vakaroti.

Apsisiautėme gaivumu kvepiančius chalatus, kuriuos radome paruoštus miegamojo kambaryje, ir leidomės į poilsio savaitgalį.

O kaip visi patogumai

Jei atvirai, norėtume ir mes savo tokio namelio ramiam savaitgalio poilsiui! Jame viskas įrengta taip, kad jausmas iš karto priminė namus. Svetainė sujungta su virtuvėle, kurioje visi indai ir įrankiai, nedidelis vonios kambarys ir laaabai šviesus erdvus miegamasis. Šeimininkas pasidalino, kad miegamojo siena, kurią nudažė jis pats, yra iš natūralaus molio. Siena atrodo itin jaukiai ir estetiškai, o natūralus molis pagerina miego kokybę. Svetainėje esantis valgomojo stalas gali būti puikiai panaudotas ir kaip darbo stalas, jei nuspręstumėte užsibūti mini darbostogoms.

Kaip dėl maisto gaminimo

Jei esate tie, kurie atostogų metu mėgstate pailsėti ir nuo maisto gaminimo, šis namelis kaip tik jums. Šeimininkai puikiai pažįsta vietinius ūkininkus, tad jei tik norėsite, tiesiai iš jų užsakys jums pačius tikriausius kaimietiškus šviežius pusryčius. Žinoma, gaminti viską galite ir savarankiškai. Tam viduje įrengta virtuvėlė su visais indais bei įrankiais. Na, o jei mėgstate grill patiekalus, pirties namelio terasoje jūsų laukia vidutinio dydžio Kamado bono kepsninė. Beje, jei atvyksite šiltuoju metų laiku, galėsite ne tik nusiskinti šviežių mėtų ryto arbatai, bet ir apžiūrėti, kaip viskas auginama. Gal net susigundysite išbandyti ūkio darbus ir patys? :)

Ką veikti namelyje Pamiškė boutique SPA

Ilsėtis, ilsėtis ir dar kartą ilsėtis. O jei rimtai, ši vieta puikiai tinka tiek ramiam lėtam poilsiui, tiek ir darbo bei atostogų deriniui, vadinamoms, darbostogoms. Bet mūsų nuomone, tai yra ta vieta, kur rekomenduojame vykti kai norisi privataus SPA dviems su nakvyne.

  • Išbandykite pirties ritualą. Namelio šeimininkas yra profesionalus pirtininkas, tad nuodėmė būtų to nepadaryti. O jei nesate bandę pirties su pirtininku, tai bus puikus atradimas;
  • Atsipalaiduokite masažiniame kubile, stebėdami rūką pievose;
  • Užsisakykite masažo paslaugą. Ją atliks šeimininkė, kuri yra profesionali masažo specialistė;
  • Skanaukite ryto kavą ar arbatą kiemelyje prie namelio;
  • Išsikepkite savo skaniausią grill patiekalą Kamado bono kepsninėje;
  • Jei norėsis aktyvesnių pramogų, iki Baltijos jūros vos 20 min. kelio automobiliu.

Vaikai ir augintiniai

Namelyje laukiamos ir šeimos su vaikais. Jie miegoti galės svetainėje esančioje sofoje-lovoje. Nors šalia kol kas specialių pramogų vaikams nėra, tačiau aplinkui daug erdvės lakstyti basomis po pievą.

Šis namelis yra pritaikytas nakvynei be augintinių.

Ką svarbu žinoti

Sodybą šeimininkas įrengė pagal skandinavišką koncepciją. Kai atvykę į pirties ritualus svečiai norėdavo likti ir nakvynės, jie apsistodavo šalia šeimininkų. Visų pirma, buvo pastatytas pirties namelis netoli šeimininkų namo, o atsiradus poreikiui, šalia pastatytas ir namelis nakvynei. Taip ir iki šiol, atvykę į namelį Pamiškė boutique SPA, apsistosite šalia šeimininkų pastatytame svečių namelyje. Žinoma, jūsų poilsiui niekas netrukdys ir privatumo netrūks, o prireikus, visada gausite patarimą, ką nuveikti, ar užsisakyti papildomų paslaugų poilsiui. 

Informacija ir rezervacija

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti