Privatus Gluosnio namelis. Mūsų nakvynės patirtis

Privatus namelis yra dažnas daugelio pasirinkimas, kai norisi ramybės ir poilsio nuo šiuolaikinio triukšmo. Tokį namelį aplankėme vasario mėnesį ir po viešnagės vėl prisiminėme, kaip gera pabūti ten, kur dalykai kuriami su meile ir didžiuliu rūpesčiu kiekvienai detalei. Tai Gluosnio namelis, esantis Alnus kieme, kurį rekomenduojame poroms arba šeimoms su pora vyresnio amžiaus vaikų, kai norisi pailsėti gamtos apsuptyje. 

Kuo ypatinga nakvynė

Šis privatus namelis yra Nemuno kilpų regioniniame parke Alksniakiemio kaime. Jis įsikūręs medžių apsuptyje kieme, kuriame gyveno kelios šeimininkų kartos. Šiuo ramiu gamtos kampeliu šeimininkai panoro dalintis su kitais ir taip dienos šviesą išvydo Gluosnio namelis. Kadangi šis privatus namelis yra regioninio parko teritorijoje, kur statyba yra galima tik laikantis tradicijų, namelis pastatytas remiantis tautinio paveldo pavyzdžiais. Sveiki atvykę į modernią Sūduvos krašto klėtį, kur puikiai dera šiuolaikiniai patogumai ir autentiška tautinio paveldo dvasia. 

O kaip visi patogumai

Vos įžengę į vidų, iš karto pajutome namų jaukumą. Kaip juokavome, atsivežti į šią vietą reikia tik maisto ir nusiteikimą visiškam atsipalaidavimui. Vakarą leidome jaukioje svetainėje ir puikiai išsimiegojome patogioje dvigulėje lovoje, kuri yra antresolėje. Beje, antresolė beveik kaip kambarys, tikrai labai erdvi. Vonios kambarys įrengtas namelio viduje, kuriame radome ir rankšluosčius, ir pagrindinius higienos reikmenis. 

Kaip dėl maisto gaminimo

Itin patogiai įrengtoje virtuvėlėje radome visus indus bei įrankius gaminimui. Apsidžiaugėme ir tuo, kad šeimininkai pasirūpino kava bei arbata, taip pat ir tokia, rodos, smulkmena kaip aliejus kepimui. Kaip dažnai tokie dalykai pasimiršta, kai ruošiesi į išvyką, ir kaip gera atvykus iš karto pajusti rūpestį mažomis, bet svarbiomis detalėmis. Labai patiko ir tai, kad virtuvėlės kriauklė gana nemaža, tad buvo labai patogu plauti indus. Šį kartą gaminti norėjosi namelio viduje, bet jei mėgstate grill patiekalus, tam yra paruošta kepsninė ir grotelės. 

Ką veikti namelyje

Šį kartą namelyje išbandėme mums naują dalyką – projektorių. Prisipažinsime, anksčiau turėjome nuomonę, kad jis gal nėra labai būtinas. Pabandę pamatėme, kad juk galima klausytis foninės muzikos su gamtos vaizdais, žiūrėti filmą ar nuotraukas, jaukiai apsigaubus apklotais, ir daug kitų dalykų! Mums tai buvo netikėtas malonus atradimas. Na, o be projektoriaus, žinoma yra ir kitų užsiėmimų:

  • Atsipalaiduoti terasoje po stogu įrengtoje ofuro vonioje. Ji paruošiama tam tikrai valandai, tad belieka tik mėgautis. Užsisakius šią paslaugą, šeimininkai parūpina ir papildomus rankšluosčius bei chalatus;
  • Šnekučiuotis žaidžiant stalo žaidimus;
  • Surengti mini pikniką namelio terasoje. Joje rasite paruoštą staliuką su pora kėdžių. Šiltuoju metų laiku yra pakabinamas ir hamakas, paruošiami lauko gultai;
  • Pasivaikščioti po apylinkes ir pasimėgauti miško ramybe. O gal net ir sutikti vieną kitą smalsų miško žvėrelį.

Vaikai ir augintiniai

Mūsų nuomone, šis privatus namelis labiausiai tinka porų poilsiui, tačiau jame įrengtos keturios miegamos vietos, tad laukiamos ir šeimos. Tiesa, priimama su vyresniais vaikais nuo 7 metų, nes namelyje yra statūs laiptai, vedantys į miegamojo erdvę antresolėje. Taip pat ir ofuro vonia labiausiai tinkama dviems asmenims. Šalia namelio papildomų žaidimo aikštelių ar kitų pramogų vaikams nėra įrengta, tad tai galėtų būti puikus laikas vaikščiojimui po mišką ir gamtos stebėjimui.

Namelyje laukiami ir tvarkingi išauklėti augintiniai, kurie priimami už papildomą mokestį. 

Ką svarbu žinoti

Atvykę į Alnus kiemą, kieme pamatysite Gluosnio namelį taip pat šeimininkų vasarnamį. Jame šeimininkai būna itin retai, tad dažniausiai sodyboje būsite vieni. 

Informacija ir rezervacija

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir ją rezervuoti galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti