Poilsis gamtoje palapinėje medyje. Mūsų nakvynės patirtis

Vos išgirdę, kad poilsis gamtoje Lietuvoje įmanomas nakvojant medyje 3.5 m aukštyje esančioje palapinėje, iš karto susidomėjome – kas, kur, kaip?! Pradėję gilintis, pamatėme, kad medyje įrengta ne tik palapinė, bet ir kiti patogumai. Buvo labai smalsu išbandyti, kokie tokios išties išskirtinės nakvynės įspūdžiai.

Kuo ypatingas poilsis gamtoje palapinėje medyje?

Ypatinga ir pati nakvynės vieta, t.y. šildoma palapinė su lova, ir jos lokacija, nes palapinė yra įrengta tarp atokiai miške esančių medžių 3.5 m aukštyje. Poilsis gamtoje, apsistojant šioje palapinėje, bus išties įspūdingas – visiškas privatumas ir tik miškas aplink Jus bei pievoje besiganantys žirgai. Tačiau šildoma palapinė, aukštis, tai dar ne viskas – šalia esančioje terasoje įrengta ir mini virtuvėlė, staliukas su kėdėmis, tinklinis hamakas ir net ofūro vonia!

O kaip visi patogumai

Palapinės viduje yra nedidelė dvigulė lova su patalyne, rankšluosčiai, chalatai, kėdė ir nedidelis staliukas, apšvietimas, elektrinis šildytuvas. Joje apsistoti šeimininkas rekomenduoja kai lauke temperatūra nukrenta ne daugiau, nei iki – 5 laipsnių šalčio. Mėgautis maistu galėsite taip pat terasoje, kur yra staliukas bei kėdė dviems. Dušo nėra, tačiau už 500 m esančioje Kalniaus sodybos teritorijoje yra dušas bei WC pirtyje prie ežero. Bio WC yra už 30 m nuo palapinės, nusileidus iš terasos. Elektra palapinėje yra, ji skirta įrenginiams iki 300 w. Terasoje įrengta ir ofūro vonia, kurią tinkamai įkaitinus ir uždengus nakčiai, šiluma išlieka iki pat ryto.

Kaip dėl maisto gaminimo

Šalia palapinės medžiuose įrengtoje terasoje yra mini virtuvėlė su dujine kepsnine bei virykle, taip pat šaltas vanduo indams plauti, geriamas vanduo. Maisto ruošimui bei valgymui yra indai bei įrankiai dviems asmenims. Palapinės viduje yra elektrinis virdulys, arbata. Apačioje yra ir laužavietė maisto gaminimui, grotelės.

Ką veikti palapinėje medyje

Apsistojus palapinėje medyje, nakvynė bus kupina įvairiausių įspūdžių.

  • Stebėkite saulėlydžius ir saulėtekius tinkliniame hamake 3.5 m aukštyje;
  • Pusryčiaukite, pietaukite ir vakarieniaukite miško restorane su nuostabiais vaizdais;
  • Būtinai atsipalaiduokite ofūro vonioje
  • Mėgaukitės paukščių ir Jus supančios gamtos garsais.
  • Grožėkitės pievose besiganančiais Fryzų veislės žirgais arba net išbandykite jodinėjimą;
  • Napamirškite morkų ar obuolių, nes žirgai labai draugiški, o susitarę su šeimininku, galėsite juos pavaišinti lauktuvėmis;
  • Atsipalaiduokite ir tiesiog užfiksuokite nuostabią akimirką išskirtinėje vietoje.

Vaikai ir augintiniai

Palapinė savo dydžiu bei įrengimu yra pritaikyta nakvynei dviems suaugusiems asmenims. Iš anksto susitarus su šeimininku, galima pasiimti ir tvarkingus augintinius.

Ką svarbu žinoti apie nakvynę

Nors palapinė yra 3.5 m aukštyje, tačiau nesijaudinkite, joje jausitės saugiai ir komfortiškai. Pati palapinė yra pakabinta tarp medžių, tad vaikštant joje, jaučiasi lengvas siūbavimas.

Informacija ir kontaktai

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti