Mūsų nakvynės patirtis namelyje “Gilė”, esančiame sodyboje-žirgyne “Virš Ąžuolų”

Sodyboje “Virš Ąžuolų” apsistojome jau antrą kartą ir šį kartą savaitgalis dviems buvo su nakvyne nedideliame jaukiame namelyje “Gilė”.

Kuo ypatinga nakvynė

Namelis “Gilė” yra renovuotas vasarnamis, kuris šiuo metu pritaikytas nakvynei visus metus. Didžiausias šios vietos privalumas – tai privatus kiemas su vaizdu į mišką ir erdvi terasa jame su kubilu, skirtu tik Jums. Taip gera mėgautis ilgais lėtais rytais terasoje su kava arba tiesiog svajoti žiūrint į mišką. Nepaisant permainingo ir nelabai pavasariško oro, mūsų savaitgalis dviems buvo jaukus ir šiltas.

O kaip visi patogumai sodybos namelyje „Gilė”

“Gilė” – tai nedidelis namelis, skirtas jaukiai nakvynei dviems ar su mažais vaikais. Jo pirmame aukšte nedidelėje svetainėje-miegamajame yra dvigulė lova, o vaikams miegamos vietos yra antrame aukšte. Ten įrengtoje nedidelėje palėpėje yra du vienguliai čiužiniai. Tiesa, palėpėje erdvės nėra daug, ten tik čiužiniai, spintų ar lentynų nėra, tad tinkamiausia ji nakvynei vaikams. Namelis nedidelis, tad ir virtuvėlė bei WC patalpa su dušu irgi nėra didelės. Vis dėlto, visais būtinais patogumais, rankšluosčiais, indais bei įrankiais namelyje pasirūpinta.

Kaip dėl maisto gaminimo

Maisto gaminimui virtuvėlėje įrengta kaitlentė, mini šaldytuvas, yra būtiniausi įrankiai bei indai. Kieme maistą galima gaminti grill kepsninėje, už papildomą mokestį įsigysite ir malkų.

Ką veikti sodyboje

Namelis “Gilė” yra teritorijoje, kurioje įsikūrusi sodyba-žirgynas Virš Ąžuolų. Čia galėsite:

  • Mėgautis kava ir ramiu poilsiu privačioje terasoje;
  • Atsipalaiduoti masažiniame kubile;
  • Pasisupti ant sūpynių privačiame kieme arba esančių bendroje sodybos-žirgyno teritorijoje;
  • Išbandyti jodinėjimą žirgais sodyboje;
  • Iš anksto suplanavę, galite suderinti savo mini atostogas su Jūsų vaikų savaitgalio stovykla žirgyne;
  • Per 10-15 min. pėstute nueiti iki Platelių ežero;
  • Išbandyti pasiplaukiojimą irklentėmis;
  • Pasivaikščioti miško takeliais;
  • Automobiliu lengvai pasiekti Platelių miestelį arba jo viešą paplūdimį;

Vaikai ir augintiniai

Namelyje patogiausia apsistoti su mažais vaikais, tačiau kadangi jis nėra didelis, papildomoms lovelėms ar maniežams vietos nėra. Vaikams patogiausia nakvoti palėpėje, kurioje yra du vienguliai čiužiniai. Į pelėpę užlipsite laiptais iš svetainės. Jei norėsis būti atokiau tik su šeima, mažieji galės saugiai lakstyti ant pievelės privačiame kieme. Norintiems naujų atradimų, veiklos tikrai netrūks – sodybos šeimininkas įrengė žaidimų aikštelę su sūpynėmis, čiuožykla, namuku vaikams bei smėlio dėže. O kaip smagu paglostyti žirgus, juos pašukuoti, pašerti arba tiesiog stebėti šalia vykstančias treniruotes.

Augintiniai sodyboje nėra priimami.

Ką svarbu žinoti apie namelį „Gilė”

Namelis “Gilė” yra įrengtas sodyboje-žirgyne Virš Ąžuolų. Šalia namelio yra Vila “Evita”, kuri nuo “Gilės” namelio atskirta tvora. Sodyboje taip pat yra žirgynas, kuriame vyksta vaikų vasaros stovyklos. Nors sodybos teritorije vieni nebūsite, tačiau apsistoję namelyje “Gilė”, turėsite savo privačią erdvę, ramią aplinką, vaizdą į mišką. Jūsų privačioje terasoje esantis kubilas bus skirtas tik Jums. Sodyba yra ta vieta, kur laukiami ramų poilsį mėgstantys svečiai.

Informacija ir kontaktai

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti