Nakvynė dviems su jacuzzy Viloje Romovė. Mūsų nakvynės patirtis

Nakvynė dviems su jacuzzy, rodos, nėra tipinis pasirinkimas vasarą. Tačiau taip jau sutapo, kad mums apsistojus Viloje Romovė Prienų rajone, orai buvo labiau rudeniški. Pasinaudojome ir jacuzzy, ir net krosnelės teikiama šiluma. Bet nepaisant nevasariškų orų, šis namelis dviems, esantis Harmony park teritorijoje, mums buvo jaukus ir labai mielas atradimas.

Kuo ypatinga šį nakvynė dviems su jacuzzy

Vila Romovė yra išskirtinai poroms pritaikytas namelis. Namelis yra L formos su vitrininiais langais svetainėje ir miegamojo erdvėje. Tokia namelio forma suteikia atokumo jausmą, o vitrininiai langai leidžia grožėtis gamta net ir būnant namelio viduje. Iš namelio buvo labai patogu patekti tiesiai į terasą, kurioje įrengtas privatus masažinis baseinas. Beliko atsipalaiduoti ir grožėtis prieš akis atsiveriančio miško žaluma. Nakvynė dviems su jacuzzy Viloje Romovė buvo mums naujai atrastas viešbučio patogumų ir privataus namelio atokumo derinys. 

O kaip visi patogumai

Ši nakvynė dviems su jacuzzy buvo su visais įmanomais patogumai. Atvykę į namelį, radome paruoštus chalatus ir šlepetes, jaukią svetainę su židiniu ir atskirą miegojimo erdvę su vitrininiais langais bei labai patogia dvigule lova. Vonios kambaryje buvo paruoštas ir  plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai bei prausimosi reikmenys.

Kaip dėl maisto gaminimo

Nors šį kartą namelyje negaminome, buvo patogu turėti nedidelę virtuvėlę svetainėje su mini šaldytuvu užkandžiams pasidėti. Virtuvėlėje yra ir viryklė, virdulys, indai bei įrankiai, taip pat galima užsisakyti kepsninę bei malkų gaminimui lauke. O kodėl negaminome? Nes pasinaudojome galimybe užsisakyti pusryčius Harmony park viešbučio restorane bei užsukti vakarienės į teritorijoje esantį gastro barą “Samana”. Beje, jei norisi pusryčiauti namelyje, užsisakyti pusryčių pristatymą galima tiesiai į jį. 

Ką veikti namelyje

Nors namelis yra šalia kitų vilų, iki jo veda takelis. Juo nuėję, pasijutome taip, lyg būtume privačiame atokiame namelyje. Užėjus į vidų, iš karto sužavėjo vaizdas pro vitrininius langus miegamojo erdvėje. Prisėdę ant lovos, visai nepastebimai praleidome kelias valandas tiesiog kalbėdamiesi. Šiame namelyje gera būti ir ramiai leisti laiką, bet jei norisi daugiau veiklų, galite:

  • Mėgautis ramiu poilsiu su knyga privačioje namelio terasoje;
  • Atsipalaiduoti masažiniame baseine (jacuzzy), kuris yra namelio terasoje;
  • Pasivaikščioti po didžiulę parko teritoriją;
  • Plaukioti irklentėmis ar vandens dviračiais viename iš tvenkinių;
  • Žaisti tinklinį netoliese esančioje tinklinio aikštelėje;
  • Apsilankyti parko SPA komplekse;
  • Išbandyti jodinėjimą, parke yra hipodromas, žirgai, galimos jojimo pamokos;
  • Vakarieniauti gastro bare “Samana” arba viešbučio restorane “Simboly”. 

Vaikai ir augintiniai

Vila Romovė yra labiau poroms pritaikytas namelis, tačiau esant poreikiui, galima apsistoti ir su mažais vaikais iki 5 metų. Jiems lova nebūtų pristatoma, taip pat svetainėje esanti sofa nėra pritaikyta miegojimui. Mažiesiems, galima užsakyti maniežą už papildomą mokestį. 

Vila Romovė taip pat pritaikyta nakvynei su augintiniais, kurie priimami už papildomą mokestį iš anksto sutarus. 

Ką svarbu žinoti

Vila Romovė yra Harmony park poilsio parko teritorijoje. Ji yra viename iš vilų kompleksų, tačiau atokiau nuo kitų pastatų. Nuo parkingo aikštelės iki namelio reikia paeiti keliasdešimt metrų, todėl namelyje pasijusite tikrai privačiai. 

Tame pačiame vilų komplekse šiek tiek toliau yra ir dar vienas “Gervių namelis”. Jame galima apsistoti ir su vienu vaiku.

Informacija ir rezervacija

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir ją rezervuoti galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti