Nakvynė autentiškame Namelyje prie Upelio. Mūsų patirtis

Nuo pat draugystės su Vienkiemio Oazės šeimininkais pradžios, labai norėjome apsilankyti šioje sodyboje patys. Kodėl? Nes buvo labai smalsu patiems pamatyti, kaip pavyko taip puikiai atkurti autentiškus pastatus, juos išlaikyti ir priderinti šiuolaikiniams poreikiams, taip suteikiant jiems naujos gyvybės. Ne ką mažiau buvo smalsu susipažinti ir su pačiais šeimininkais, išgirsti iš jų, kaip gi kilo tokia idėja, kaip viskas buvo įgyvendinta.

Kuo ypatinga nakvynė Namelyje prie Upelio

Visų pirma, ypatingas jau pats namelis – jo rąstai išlikę nuo 1919 metų! Kažkada šis namelis stovėjo gretimoje gyvenvietėje, o vieną dieną šeimininkai sugalvojo jį įsigyti ir perkelti į šiuo metu esančią sodybą. Namelis buvo visiškai atkurtas, išlaikant autentišką dvasią bei medžiagas, ir įrengtas moderniai su visais šiuolaikiniais patogumais. Dar viena itins sužavėjusi namelio erdvė – jos didžiulė 70 kv.m. terasa. Ji ne tik labai gražiai organiškai dera su visu nameliu, bet ir įrengta taip, kad norėjosi tiesiog sėdėti, žiūrėti į tolį ir laukti vakaro, kuomet į svečius užsuks baikštieji danieliai. Terasoje yra itin patogūs lauko baldai, valgomojo stalas su kėdėmis 6 asmenims ir didysis kubilas vakaro atsipalaidavimui. 

Nakvynė šiame namelyje primins nerūpestingas vaikystės dienas kaime, o kažkam galbūt bus ir nauja patirtis.

O kaip visi patogumai

Nagalėjome atsižavėti, kaip puikiai autentika su modernumu šiame namelyje suderinta ne tik vizualiai, bet ir iš praktinės pusės. Mūsų nakvynė buvo tikrai komfortiška, nes savo patogumais namelis prilygsta šiuolaikiniam namui. Jame yra vonios kambarys su rankšluosčiais ir higienos reikmenimis, elektrinis šildytuvas, patogi dvigulė lova bei viengulė lova antresolėje, sofa-lova svetainėje. Beje, šeimininkai užsiminė, kad artimiausiu metu planuoja pastatyti ir krosnelę.

Kaip dėl maisto gaminimo

Maistą gaminome mini virtuvėlėje, kuri yra viduje. Joje radome visus indus bei įrankius ir net kavos aparatą, kavos bei arbatos, cukraus, druskos bei aliejaus. Visos tos smulkmenos, kurios primena namus. Aurimas itin apsidžiaugė pamatęs Kamado bono mini kepsninę ir žinoma, abu vakarus praleido prie jos. Jei jūs dar neatradote šios šauniosios kepsninės, Namelyje prie Upelio bus puiki proga ją išbandyti.

Ką veikti namelyje

Šiame namelyje praleidome dvi naktis ir tai buvo puikus laikas, kuomet galėjome ramiai ilsėtis, bet tuo pačiu išbandyti ir įvairias veiklas sodyboje. Itin sužavėjo šeimininko Kęstučio surengtas asmeninis pirties ritualas, tad jei dar nesate atradę pirties su pirtininku – rekomenduojame. Šiame namelyje jūsų nakvynė bus įsimintina tiek vasarą, tiek vėsiuoju metu:

  • Atsipalaiduokite kubile, kuris yra privačioje terasoje šalia namelio;
  • Išbandykite baltojo garo pirtį ir būtinai su šeimininko Kęstučio pirties ritualu;
  • O gal kaip ir mes, niekada nebandėte senovinės lietuviškosios dūminės pirties? Bent kartą gyvenime, tokia patirtis tikrai įdomi;
  • Šalia yra tvenkinys, kuris iškastas kažkada čia tekėjusio upelio vietoje, jame galima maudytis, krantas itin geras, patogus ir vaikams. Yra ir lieptelis;
  • Teritorijoje yra stalo teniso stalas bei tinklinio aikštelė.

Vaikai ir augintiniai

Šiame namelyje laukiamos ir šeimos su vaikais. Nors specialių žaidimų aikštelių nėra įrengta, bet jiems bus erdvės žaisti pievose, patogiai maudytis tvenkinyje, žaisti stalo tenisą ar tinklinį. 

Tvarkingi ir išauklėti augintiniai taip pat laukiami sodyboje už papildomą mokestį iš anksto informavus.

Ką svarbu žinoti

Namelis yra sodybos teritorijoje, kurioje yra ir kiti nameliai, taip pat gyvena šeimininkai, tad dieną gali būti daugiau svečių, vaikščiojančių teritorijoje ar aplinką tvarkantys šeimininkai. Namelis nuo kitų namelių yra su pakankamu atstumu, taip pat jo terasa pasukta į pievą, kurioje ganosi danieliai. Būdami terasoje, jautėmės pakankamai privačiai. 

Informacija ir rezervacija

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir ją rezervuoti galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti