fbpx

Mūsų nakvynės patirtis IKnamai sodyboje

Ar jau prisijaukinote darbostogas? Jei jau esate išbandę derinti darbą su mini atostogomis, o gal tik mąstote apie tai, bet nežinote, kur būtų tinkama vieta, sodyba IKnamai yra puikus pasirinkimas. Skaitykite apie mūsų nakvynę šioje jaukioje vietoje. Joje trumpoms darbostogoms buvome apsistoję rudenį.

Kuo ypatinga nakvynė

Jei atvirai, esame tie, kurie dažniausiai apsistoja vietose arčiau centro ir anksčiau net nebūtume pagalvoję, kad nakvynė atokesnėje sodyboje gali būti puiki alternatyva centrui. Apsistoję darbostogoms sodyboje Klaipėdos raj., mėgavomės ramybe ir komfortu. Sodyba IKnamai priklausė tik mums, o aplinkui jokių kaimynų (už kelių šimtų metrų yra tik šeimininkų sodyba, atskirta medžių, tad jautėmės lyg aplinkui nieko nebūtų). Namas neseniai pastatytas, moderniai įrengtas, tad buvo itin patogu įsirengti laikinas darbo vietas.

Norintiems iš namų išvykti ilgesniam laikui, bet kartu turėti ir namų jausmą, tai puiki vieta apsistoti. Na, o grįžus po dienos kelionių, gamta ir ramybė aplinkui – pats geriausias poilsis. 

O kaip visi patogumai sodyboje IKnamai

Name yra du atskiri miegamieji, tad jis puikiai tiks nedidelėms draugų kompanijoms ar poilsiui su šeima. Erdvi svetainė sujungta su patogiai įrengta virtuve, kurioje rasite visus reikiamus indus bei įrankius, taip pat ir valgomojo stalą. Svetainėje esanti sofa yra ištiesiama. WC bei dušas namo viduje. Lauko terasoje galėsite mėgautis ryto kava, o vakarais, kol šalia esančioje kepsinėje gaminsite vakarienę, stebėti saulėlydžius

Kaip dėl maisto gaminimo

Virtuvė pilnai pritaikyta maisto ruošimui, yra visi reikiami indai bei įrankiai. Tiesa, indaplovės ar orkaitės joje nėra. Maistą ruošti galėsite ir lauke esančioje kepsinėje, grotelėmis bei iešmais taip pat pasipūrpinta. 

Ką veikti sodyboje IKnamai

  • Atsipalaiduoti kubile po dienos darbų ar išvykų;
  • Mėgautis kava arba stebėti vakaro saulėlydžius terasoje;
  • Žvejoti šalia esančiame tvenkinyje (pagavus žuvį, šeimininkai prašo ją paleisti);
  • Iš sodybos taip pat pakankamai greitai automobiliu pasiekiama Klaipėda, pajūris, šalia yra Gargždų miestelis, netoli ir iki Palangos bei Kretingos arba Švėkšnos, Šilutės ir kt. Vakarų Lietuvos vietų.

Vaikai ir augintiniai

Sodybos šeimininkai mielai laukia svečių su vaikais, kuriems čia paruoštas batutas. Sodyboje taip pat yra lovytė-maniežas, skirtas vaikams iki 2 metų, bei maitinimo kėdutė. 

Augintiniai IKnamai sodyboje nėra priimami.

Ką svarbu žinoti

Sodyba IKnamai yra įsikūrusi atokioje ramioje vietoje, jos šeimininkai gyvena už kelių šimtų metrų, tačiau dėl užsodintų medžių pasijusite kaip be kaimynų. Čia laukiami ramų poilsį mėgstantys svečiai.

Informacija ir kontaktai

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau

Parašykite komentarą