Poilsis šeimai IKnamai sodyboje. Mūsų nakvynės patirtis

IKnamai buvo viena pirmųjų mūsų aplankytų vietų. Ten lankėmės darbostogų metu ir drąsiai šią vietą rekomenduojame tokiam tiksliui. Tačiau IKnamai yra puikus pasirinkimas ne tik poilsiui dviese , bet ir ypač tada, kai planuojamas poilsis šeimai. Atskiri miegamieji, vaikų žaidimo aikštelė ir daug gamtos aplinkui. Norintiems iš namų išvykti ilgesniam laikui, bet kartu turėti ir namų jausmą, tai puiki vieta apsistoti. Na, o grįžus po dienos kelionių, gamta ir ramybė aplinkui – pats geriausias poilsis. 

Kuo ypatingas poilsis šeimai IKnamai sodyboje

Jei atvirai, esame tie, kurie dažniausiai apsistoja vietose arčiau centro ir anksčiau net nebūtume pagalvoję, kad nakvynė atokesnėje sodyboje gali būti puiki alternatyva centrui. Apsistoję darbostogoms sodyboje Klaipėdos raj., mėgavomės ramybe ir komfortu. Sodyba IKnamai priklausė tik mums, o aplinkui jokių kaimynų (už kelių šimtų metrų yra tik šeimininkų sodyba, atskirta medžių, tad jautėmės lyg aplinkui nieko nebūtų). Namas neseniai pastatytas, moderniai įrengtas, tad buvo itin patogu įsirengti laikinas darbo vietas, o pietų pertraukos metu nueiti iki miško ir prisirinkti grybų! Sodybos šeimininkai Karolis ir Indrė turi du vaikus, tad puikiai žino, kas yra kokybiškas poilsis šeimai. IKnamai įrengti būtent taip – kad Jūs ir Jūsų šeima ilsėtumėtės be rūpesčių.

O kaip visi patogumai sodyboje IKnamai

Name yra du atskiri miegamieji, tad jis puikiai tiks nedidelėms draugų kompanijoms ar tada, planuojamas poilsis šeimai. Erdvi svetainė sujungta su patogiai įrengta virtuve, kurioje rasite visus reikiamus indus bei įrankius, taip pat ir valgomojo stalą. Svetainėje esanti sofa yra ištiesiama. WC bei dušas namo viduje. Lauko terasoje galėsite mėgautis ryto kava, o vakarais, kol šalia esančioje kepsinėje gaminsite vakarienę, stebėti saulėlydžius. Name yra ir lovytė-maniežas, skirtas vaikams iki 2 metų bei maitinimo kėdutė.

Kaip dėl maisto gaminimo

Virtuvė pilnai pritaikyta maisto ruošimui, yra visi reikiami indai bei įrankiai. Tiesa, indaplovės ar orkaitės joje nėra. Maistą ruošti galėsite ir lauke esančioje kepsinėje, grotelėmis bei iešmais taip pat pasipūrpinta. 

Ką veikti sodyboje IKnamai

  • Atsipalaiduoti kubile po dienos darbų ar išvykų;
  • Užsisakyti asmeninį masažą pas itin patyrusią masažo meistrę;
  • Mėgautis kava arba stebėti vakaro saulėlydžius terasoje;
  • Vaikams lakstyti po pievą basomis, šokinėti ant šalia esančio batuto ir dūkti jiems specialiai įrengtoje žaidimų aikštelėje;
  • Žvejoti šalia esančiame tvenkinyje (pagavus žuvį, šeimininkai prašo ją paleisti);
  • Iš sodybos taip pat pakankamai greitai automobiliu pasiekiama Klaipėda, pajūris, šalia yra Gargždų miestelis, netoli ir iki Palangos bei Kretingos arba Švėkšnos, Šilutės ir kt. Vakarų Lietuvos vietų.

Vaikai ir augintiniai

Sodybos šeimininkai mielai laukia svečių su vaikais, kuriems čia veiklos netrūks – kieme daug vietos, batutas, nedidelė vaikų žaidimo aikštelė. Name taip pat yra lovytė-maniežas, skirtas vaikams iki 2 metų, bei maitinimo kėdutė. 

Augintiniai IKnamai sodyboje nėra priimami.

Ką svarbu žinoti

Sodyba IKnamai yra įsikūrusi atokioje ramioje vietoje, jos šeimininkai gyvena už kelių šimtų metrų, tačiau dėl užsodintų medžių pasijusite kaip be kaimynų. Čia laukiami ramų poilsį mėgstantys svečiai.

Informacija ir kontaktai

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau

Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti