fbpx

Mūsų nakvynės patirtis Rest in Forest namelyje

Sakoma, kad miškas gydo. Tuo esame įsitikinę asmeniškai jau ne kartą. O kai miške dar ir įrengtas masažinis baseinas, belieka atsipalaiduoti ir mėgautis SPA po žvaigždėmis. Tuo mus sužavėjo Rest in Forest namelis.

Kuo ypatinga nakvynė

Mažo namelio jaukumas su privačiu SPA po žvaigždėmis miško apsupty. Skamba romantiškai, tiesa? Būtent taip pasijutome “Rest in forest” namelyje, kuriame lankėmės šaltuoju metu laiku, kai, rodos, viskas aplinkui tamsu ir niūru. Nakvynė jame paliko tokį šiltą įspūdį, kad būtinai pasižymėjome sugrįžti čia ir vasarą. 

O kaip visi patogumai Rest in Forest namelyje

Šiame nedideliame namelyje pasirūpinta visais patogumais komfortiškam poilsiui. Patogiai įrengtas WC bei dušas, o atskiroje erdvėje yra ir virtuvėlė su mini svetaine. Šeimininkai pasirūpino ir chalatais, pirties kepurėmis bei rankšluosčiais, kurie pravers naudojantis masažiniu baseinu. Šlepetes reikėtų turėti savo asmenines. 

Kaip dėl maisto gaminimo

Norint pasigaminti maisto, Jums reikės pasirupinti tik pačiais maisto produktais bei gėrimais – visa kita rasite vietoje. Namelio viduje įrengta virtuvėlė, kurioje yra mobili kaitlentė ir visi gaminimui reikalingi indai bei įrankiai. Gaminti galėsite ir lauke, kur rasite grilinę su iešmais bei kepimo groteles. Norėdami gaminti lauke, malkų už papildomą mokestį galėsite įsigyti iš šeimininkų arba atsivežti savo. Nedeli staliukai yra tiek viduje, tiek ir lauke, tad beliks tik pasirinkti, kur norėsite mėgautis rytine kava ar vakariene.

Buvo labai patogu, kai ruošiantis išvykai žinojome, jog maisto gaminimo įrankiais bei indais rūpintis nereikės. 

Ką veikti Rest in Forest namelyje

Rest in forest namelis puiki vieta tiek ramiam lėtam poilsiui, tiek ir norint laiką gamtoje praleisti aktyviau. Namelyje lankėmės šaltuoju metų laiku. Mėgavomės pokalbiais prie arbatos svetainėje, žiūrėdami į tolį pro vitrininį langą, o vakare skaičiavome žvaigždes, panirę į maloniai šildantį masažinį baseiną lauke. Čia galėsite:

  • Atsipalaiduoti masažiniame kubile, kuris nuolat palaiko šilumą;
  • Plaukioti irklente ar valtimi;
  • Maudytis šalia esančiame karjere (jis yra už 60 m nuo namelio);
  • IIsėtis hamake;
  • Išsikepti savo skaniausią kepsnį ir mėgautis juo miško apsuptyje;
  • Lėtai skanauti ryto kavą, skaityti knygą lovoje su vaizdu į mišką, svajoti ir džiaugtis ramiu poilsiu su savo šeima.

Beje, tiek masažinis kubilas, tiek irklentė bei valtis yra įskaičiuoti į namelio nuomos kainą, tad pramogų prasme šią vietą taip ir norisi vadinti viskas įskaičiuota!

Vaikai ir augintiniai

Namelis yra pritaikytas komfortiškam poilsiui 2 žmonėms, bet svetainėje yra išskleidžiama sofa, kurioje gali tilpti dar iki 2 žmonių. Aplinkui specialių pramogų (pvz.: laipynės, smėlio dėžės ar pan.) mažiems vaikams nėra, bet tikime, kad puikiai pailsėsite ir su pačiais mažiausiais.

Augintiniai yra priimami, jei jie negraužia, itin daug nesišeria ir yra išauklėti gamtinius reikalus atlikti lauke.

Ką svarbu žinoti

Rest in Forest namelis yra 16 kv.m., tad jame patogiai ilsėtis gali 2 suaugę ir, reikalui esant, dar 2 vaikai. Jis nėra pritaikytas draugų kompanijoms. Namelis yra šalia didelio karjero, prie kurio šiek tiek toliau yra įrengtos ir atskirai nuomojamos pavėsinės dienos iškyloms. Nors Jūs būsite apsistoję gana atokiai, vis dėlto namelis nėra izoliuotas. Šildymas viduje yra grindinis, jį nesunkiai prisitaikysite pagal savo poreikį. Židinio ar krosnelės nėra.

Informacija ir kontaktai

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau

Galerija

Parašykite komentarą