Namelis miške InWoods inkilas. Mūsų nakvynės patirtis

Namelis miške – ar gali pakakti nedidelio ploto komfortiškam poilsiui? Taip, tikrai gali! Tuo įsitikinome patys, šį rudenį išbandę nakvynę mažame namelyje miške InWoods, kurį patys šeimininkai labai taikliai ir, sakyčiau, jaukiai pavadino inkilu. Mūsų nakvynės įspūdžius skaitykite žemiau.

Kuo ypatinga nakvynė InWoods inkile

Namelis miške pastatytas visiškai atokiai vidury miško, tad aplinkui nerasite jokių kaimynų. Atvažiavus iki pažymėtos aikštelės, automobilį reikės palikti tam skirtoje vietoje ir miško takeliu nueiti iki namelio dar kelis šimtus metrų. Visas procesas nuo rezervacijos iki pat išvykimo vyksta bendraujant nuotoliniu būdu, o papildomai šeimininkai atsiunčia labai išsamias instrukcijas su atsakymais į visus galimus klausimus. Norintiems visiško pabėgimo į miškus, tai pati tinkamiausia vieta tiesiogine to žodžio prasme.

Namelis miške, tad kaip gi visi patogumai

Šis namelis miške yra visai nedidelis, bet jame yra visi patogumai jaukiam pasibuvimui dviese ar šeimai su mažu vaiku – WC, dušas, karštas vanduo, dvigulė lova, virtuvelė, staliukas su pora kėdžių ir, žinoma, krosenėlė jaukiems žiemos vakarams.

Kaip dėl maisto gaminimo

Šiame nedideliame inkile-namelyje rasite viską, ko reikia tiek maisto gaminimui viduje, tiek ant laužo čia pat įrengtoje laužavietėje. Viduje įrengta mini virtuvėlė su indais bei įrankiais, mini šaldytuvu, virduliu, virykle, yra ir druskos, pipirų, kavos, arbatos bei medaus. Gaminimui ant laužo paruošti iešmai ar grotelės bei malkos lauko malkinėje už namuko. Dvivietis staliukas lengvai išnešamas ir į terasą, tad galėsite mėgautis pačia romantiškiausia vakariene miško apsupty.

Ką veikti InWoods inkile

Inkile praleidome dvi naktis, bet išvažiuodami abu nutarėm, kad dar galėjome būti ir būti…Buvo gera pabėgti į gamtą ir atitrūkti nuo kasdienių darbų. Nors nėra šalia nei kubilo ar pirties, nei ežero kranto, nei WiFi, o mobilusis internetas veikia ne itin gerai, mums tai visiškai nesukėlė nepatogumų, nes 100 proc. mėgavomės gamta ir buvimu joje. Grybavome, uogavome, mėgavomės maisto gaminimu ant laužo ir vakariene miško apsuptyje. Nuvažiavome apžiūrėti už poros kilometrų esančio ežero, kuriame šiltuoju metų laiku galima ne tik išsimaudyti, bet ir plaukioti irklentėmis, jas iš anksto susitarus nuomoja šeimininkai. Namelio teritorjoje galima pasikabinti hamaką, taip pat yra supynės. Mėgstantys knygas bei stalo žaidimus, galės pasirinkti iš kelių, esančių viduje. 

Vaikai ir augintiniai

Inkile patogiai apsistoti gali du suagę su vienu vaiku, kurio ūgis iki 120cm, kad būtų patogu miegoti vaikiškoje lovoje 80×135 cm.

Su tvarkingais augintiniais esate laukiami, tačiau šeimininkai primena, kad jie neturėtų gulėti ar miegoti Jūsų lovoje.

Ką svarbu žinoti

Namelis miške InWoods yra miško apsuptyje, šalia jo nėra vandens telkinio, tad jei svarbu mėgautis maudynėmis šalia nakvynės vietos, turėkite minty, kad artimiausias ežeras yra už 2 km. Iki jo galima nuvažiuoti automobiliu ar nueiti pėstute, mums nepatogumų tai nesudarė. Namelio teritorijoje taip pat nėra pirties ar kubilo. Kadangi vieta labiausiai tinka norintiems atitrūkti nuo interneto, teritorijoje nėra WiFi, o mobilusis internetas nors ir veikia, bet ryšys nėra intin stiprus. 

Panašios vietos

Peržiūrėti daugiau panašių vietų galite mažų namelių idėjų puslapyje.

Plačiau

Galerija

Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti