Mūsų nakvynės įspūdžiai Malūno namuose

“Mes ne nuomojame šią vietą – mes kviečiame į svečius” – tokia fraze mus pasitiko Malūno namų šeimininkai Aurelija ir Martynas. Nuo mažens žavėjęsis Mažosios Lietuvos architektūra, Martynas tikslingai ieškojo būtent tokio stiliaus vietos, kad galėtų įsirengti antruosius namus pasibuvimui su šeima ir artimiausiais draugais. Noras atkurti autentišką malūną naujam gyvenimui įkvėpė Martyną renovuoti apleistą pastatą. Jo aistra gaminimui ir Aurelijos pomėgis kurti interjerą šiandien atsispindi jaukiuose namuose, kurie spinduliuoja išskirtinę dvasią.

Kuo ypatinga nakvynė Malūno namuose

Malūno namai, tai vieta, kur atvykę su artimiausiais draugais ar šeima, mintimis nusikelsite už Lietuvos ribų, bet tuo pačiu visos viešnagės metu jausitės kaip namie. Kiekviena erdvė šiuose namuose kviečia užeiti ir pabūti, tad kiekvienas svečias juose ras sau mieliausią kampelį. Čia gera sėdėti prie bendro stalo su artimiausiais žmonėmis ar vakaroti stebint pro šalį pravažiuojančius traukinius.

O kaip visi patogumai

Malūno namuose įrengti net šeši miegamieji (du iš jų vienviečiai), tad patogiai apsistoti gali draugų kompanija iki 10 asmenų. Vienas miegamasis yra su atskiru vonios kambariu, o likusieji su bendru vonios kambariu. Visi miegamieji yra palėpėje, juose yra nemažai erdvės komfortiškam poilsiui bei daiktams pasidėti. Kai kitą rytą puikiai išsimiegoję, paklausėme Aurelijos, kokia čia magija? Ji mums papasakojo, kad planuodama miegamojo erdves, itin daug dėmesio skyrė paties miego kokybei, todėl išrinko kokybiškus čiužinius. Malūno namai mums priminimė mažą butique stiliaus viešbutį, įrengta Mažosios Lietuvos stiliumi. Nakvynė jame mintimis nukėlė mus į naują neatrastą kraštą.

Kaip dėl maisto gaminimo

Gurmanai ir visi gastronomijos mėgėjai – tai vieta būtent JUMS! Martyno aistra gaminti įkvėpė jį Malūno namuose įrengti profesionalią virtuvę. Vos įėjus, kažkaip savaime čiumpi profesionalius įrankius ir indus, o receptai taip ir sukasi galvoje.Daug erdvės, patogus išdėstymas, paruošti patys įvairiausi profesionalūs indai bei įrankiai – gaminimas šioje virtuvėje įgauna visiškai naują prasmę ir tampa išskirtine patirtimi. Norintys Mažosios Lietuvos kraštą pažinti dar geriau, gali užsisakyti ir netoliese gaminamo vietinio itin kokybiško vyno degustaciją. Išduosime paslaptį, ten gaminamas ir vietinis putojantis vynas, kurio kokybė niekuo nenusileidžia visiems žinomam šampanui ;)

Ką veikti Malūno namuose

Viešnagė Malūno namuose bus nepamirštamas prisiminimas apie jaukias akimirkas laiką leidžiant su pačiais svarbiausiais.

  • Mėgaukitės vakariene ir nesibaigiančiais pokalbiais su draugais prie bendro stalo autentiškame stilingai renovuotame malūne;
  • Išsikepkite savo skaniausią kepsnį Kamado bono kepsninėje, kuri paruošta čia pat esančioje terasoje;
  • Grožėkitės saulėlydžiais skanaudami paruoštą maistą terasoje;
  • Pamojuokite kartas nuo karto pravažiuojantiems traukiniams;
  • Atsipalaiduokite šalia esančioje pirtyje;

Vaikai ir augintiniai

Malūno namai yra autentiškas renovuotas pastatas, kuriame yra stačių laiptų bei kitų autentiškų interjero detalių. Dėl pačių vaikų saugumo, šeimininkai rekomenduoja apsistoti su vaikais nuo 12 metų.

Augintiniai nėra priimami.

Ką svarbu žinoti apie nakvynę

Malūno namai, tai vieta, kurią šeimininkai kūrė jaukiam pasibuvimui su artimaisiais bei draugais. Neseniai atvėrę savo namų duris ir kitiems, svečiuose jie laukia visų, kurie vertina svetingumą bei kultūringą ramų poilsį.

Panašios vietos

Peržiūrėti daugiau vietų poilsiui su draugais galite idėjų puslapyje.

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti