Kalno namelis su kubilu „Alantos žirgai”. Mūsų nakvynės patirtis

Namelis su kubilu – toks derinys dažnai šauna į galvą daugeliui, nusprendusiam trumpam pabėgti nuo rutinos ir jaukiai praleisti laiką dviese ar su šeima. O dar kai pro langus gali grožėtis ir šalia besiganančiais žemaitukų veislės žirgais ar juos pamaitinti, malonūs įspūdžiai garantuoti.

Kuo ypatinga nakvynė namelyje su kubilu “Alantos žirgai” sodyboje

Kalno namelis su kubilu “Alantos žirgai” pastatytas ant nedidelio kalnelio su vaizdu į tvenkinį, esančiu priešai jį, ir Alantos miestelio bažnyčia horizonte viename šlaito šone. Pro vitrininius jo langus ryte grožėjomės saulėtekiu ir pievoje besiganančiais žemaitukų veislės žirgais, o vakare skaičiavome žvaigždes, sėdėdami karštame kubile. Ne ką mažesnį įspūdį paliko ir namelio statybos idėja, kurią papasakojo jo šeimininkė. Kalno namelis yra pastatytas panaudojant seno pastato, kažkada stovėjusio Lenkijoje, plytas bei dalį kitų dalių. Tokiu būdu šeimininkai prisideda prie tvarumo, o rezultatas – puikiai derantys seno pastato akcentai moderniai įrengtame namelyje.

O kaip visi patogumai

Kalno namelis su kubilu – tai puiki vieta komfortiškam poilsiui porai ar šeimai su dviem vaikais. Jame įrengti du atskiri miegamieji su dvigule ir dviem viengulėmis lovomis, erdvi svetainė su virtuve bei visais indais ir įrankiais, taip pat WC ir dušu namelio viduje. Namelis turi ir labai jaukią terasą po stogu, tad labai džiaugėmės, jog viešnagės metu oras buvo puikus ir galėjome mėgautis vaizdais, atsiveriančiais į sodybos apylinkes. Kalno namelis su kubilu, tai viena tų vietų, kur belieka atvažiuoti ir ilsėtis, nes viskuo jau pasirūpinta.

Kaip dėl maisto gaminimo

Maisto gaminimui kalno namelyje “Alantos žirgai” yra įrengta virtuvė su visais indais bei įrankiais, taip pat kepsninė su grotelėmis kepimui lauke. Itin patogu ir tai, kad virtuvėje yra indaplovė. Maisto gaminimui, iš anksto susitarus, galima užsisakyti maisto produktų iš įvairių šalia esančių ekologinių ūkių. Bet labiausiai apsidžiaugėme sužinoję, kad šioje vietoje iš anksto susitarus galima užsisakyti ir pusryčius (ypač patogu, kai norisi pailsėti nuo maisto gaminimo)! Štai pusryčiams skanavome putpelių kiaušinienę, o namo parsivežėme šviežiai sukto Alantos medaus.

Ką veikti namelyje

Nakvynė kalno namelyje su kubilu “Alantos žirgai” buvo puikus pabėgimas nuo kasdienio šurmulio!

  • Mėgavomės pusryčiais terasoje su raminančiu vaizdu į tvenkinį ir sodybos apylinkes;
  • Vakare atsipalaidavome karštame kubile šalia namelio ir skaičiavome žvaigždes danguje;
  • Labai apsidžiaugėme, kai žirgai panoro pabendrauti su mumis ir galėjome juos apžiūrėti iš arčiau bei pamaitinti;
  • Kitą dieną šeimininkė aprodė ir likusią sodybos dalį, supažindino su šetlando poniais, kurie bendrauti buvo nusiteikę daug labiau, tik turėk lauktuvių!
  • Susėdę jaukiai ant sofos svetainėje šnekučiavomės ir grožėjomės pievoje besiganančiais žirgais.

Vaikai ir augintiniai

Nors specialių pramogų vaikams šioje vietoje nėra, bet jei būtume vaikai, mums čia labai patiktų! Žemaitukų veislės žirgai, kuriuos galima pamaitinti (tiesa, tik tada, kai jie patys to nori ;), du mieli šuniukai, kurie lyg šeimininkų asistentai besišypsodami lydi svečius ir neregėto mažumo šetlando poniai. Ypač patogu tai, kad vaikams įrengtas atskiras miegamasis kambarys su dviem viengulėmis lovomis. Tiesa, nors sodybos teritorijoje yra tvenkinys, seklaus kranto į vandenį nėra. Suaugusiems įlipti ar įšokti į jį galima nuo lieptelio.

Turėdami tiek augintinių, šeimininkai puikiai supranta Jūsų meilę gyvūnams, tad, iš anksto susitarus, socialūs ir tvarkingi augintiniai priimami už papildomą mokestį.

Ką svarbu žinoti

Kalno namelis su kubilu “Alantos žirgai” yra sodybos teritorijoje, kurioje gyvena ir jos šeimininkai. Taip pat prie tvenkinio kitoje jo pusėje yra ir antrasis sodybos namelis, pritaikytas kelių porų ar šeimų poilsiui. Pro vitrininius langus atsiveria vaizdas į sodybos erdvę, kurioje nėra kitų pastatų, tad privatumo pakanka, vis dėlto, reikėtų turėti minty, kad sodyboje dažnu atveju nebūsite vieninteliai svečiai. Kalno namelis su kubilu “Alantos žirgai” yra skirtas ramiam poilsiui.

Informacija ir kontaktai

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti