Gervių namelis dviems su jacuzzy. Mūsų nakvynės patirtis

Namelis dviems su jacuzzy Prienų rajone mums buvo malonus atradimas. Net nesitikėjome, kad didžiulėje Harmony park poilsio parko teritorijoje įrengtas toks jaukus namelis dviems su jacuzzy privačioje terasoje po nameliu. Šį poilsio parką yra tekę lankyti anksčiau ir žinojome apie jo viešbutį bei didžiąsias vilas, tad buvo labai smalsu apžiūrėti ir mažąjį Gervių namelį.

Kuo ypatinga nakvynė

Gervių namelis mus iš karto sužavėjo tiek savo lokacija, tiek ir konstrukcija. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, lyg jis būtų įsikūręs medžiuose, tačiau priėjus arčiau matyti, kad namelis pastatytas ant polių, o po nameliu įrengta privati terasa su jacuzzy ir erdve poilsiui. Tokia konstrukcija suteikia daug erdvės poisiui. Saulėtą dieną smagu pradėti su kava antrojo aukšto terasoje, o vėliau mėgautis šiluma apačioje ant privačių gultų. Apatinėje terasoje taip pat yra ir jacuzzy, kuris yra po stogu, tad nebaisus nei lietus, nei sniegas. Antrame aukšte esantis namelis iš vienos pusės gaubiamas brandžių medžių, o pro vitrininius jo langus atsiveria vaizdas į tolį. Beje, toliuose matyti senas tvenkinys, šalia kurio gyvena gervės. Būtent dėl jų kilo ir namelio pavadinimas. 

O kaip visi patogumai

Šis namelis dviems su jacuzzy įrengtas su visais patogumais. Jis pritaikytas nakvynei dviems arba su vienu vaiku. Miegamojo erdvėje yra patogi dvigulė lova, o svetainėje išskleidžiama sofa-lova. Vonios kambarys taip pat namelio viduje. Atsipalaidavimui jacuzzy paruošti chalatai bei šlepetės. Namelio viduje yra kondicionierius, kuris atlieka ir šildymo funkciją. Namelis yra atsuktas į pietinę pusę, saulėtą dieną jame šilta. Dėl to tik dar labiau apsidžiaugėme po nameliu esančia terasa, kuri yra ne tik užuovėja, bet ir puikus pavėsis. 

Kaip dėl maisto gaminimo

Maistą gaminti galima namelio viduje esančioje virtuvėlėje, kurioje yra indai bei įrankiai. Tačiau šį kartą nusprendėme šiek tiek pailsėti nuo maisto gaminimo ir pusryčiauti rinkomės viešbučio restorane. Pusryčiai gausūs ir labai skanūs. Iki jo galima nuvažiuoti automobiliu per kelias minutes. Gera žinia tiems, kurie norite pusryčių, bet nenorite važiuoti iki restorano – juos užsisakyti galite tiesiai į Gervių namelį! Tikros atostogos, tiesa? Vakarienei nusprendėme gaminti grill patiekalus, tad buvo labai patogu rasti paruoštą kepsninę ir malkas (tiesa, jas reikia užsisakyti už papildomą mokestį). Jei norisi pailsėti nuo gaminimo ne tik per pusryčius, pietauti bei vakarieniauti galite parko teritorijoje esančiame gastro bare “Samana” arba viešbučio restorane “Simboly”. 

Ką veikti namelyje

Namelis dviems su jacuzzy iš karto pasufleruoja populiariausią poilsio veiklą Gervių namelyje. Vis dėlto, tai tikrai ne vienintelė veikla, kurią galite išbandyti apsistoję šiame namelyje:

  • Mėgaukitės ramiu poilsiu su knyga privačioje namelio terasoje;
  • Atsipalaiduokite masažiniame baseine (jacuzzy), kuris yra namelio apatinėje terasoje po stogu;
  • Pasivaikščiokite po didžiulę parko teritoriją;
  • Plaukiokite irklentėmis ar vandens dviračiais viename iš tvenkinių;
  • Žaiskite tinklinį netoliese esančioje tinklinio aikštelėje;
  • Apsilankykite parko SPA komplekse;
  • Išbandykite jodinėjimą, parke yra hipodromas, žirgai, galimos jojimo pamokos.

Vaikai ir augintiniai

Gervių namelis tinkamas nakvynei dviems arba su vienu vaiku. Svetainėje yra išskleidžiama sofa-lova. Mažiesiems galima pristatyti ir maniežą, tereikia susitarti iš anksto.

Ši vieta taip pat pritaikyta ir nakvynei su augintiniais, jie priimami iš anksto susitarus už papildomą mokestį. 

Ką svarbu žinoti

Gervių namelis dviems su jacuzzy yra Harmony park poilsio parko teritorijoje. Šioje didelėje teritorijoje vilos ir nameliai yra išdėstyti atskiromis grupėmis, atokiau vieni nuo kitų. Tarp jų atstumai nemaži, o po parką patogiausia važinėti automobiliu. Mums toks išdėstymas priminė lyg atskiras sodybas. Gervių namelis yra vienoje iš vilų grupų, tad netoliese yra ir kiti pastatai. Tiesa, pats namelis yra šiek tiek atokiau, apgaubtas brandžių medžių iš galinės pusės ir su vaizdu į pievą, brandžius medžius bei toliau esančias sodybas iš priekinės pusės. Nors keliose aplinkinėse vilose tuo metu buvo svečių, mūsų poilsio niekas netrikdė ir privatumo netrūko. 
Beje, tame pačiame vilų komplekse šiek tiek toliau yra ir dar vienas privatus namelis dviems – Vila Romovė.

Informacija ir rezervacija

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir ją rezervuoti galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti