Dviejų miegamųjų vila šeimai. Mūsų nakvynės patirtis

Vilą šeimai išbandėme Harmony parke esančiuose nameliuose, kai pailsėti nusprendėme su savo mažaisiais. Apsidžiaugėme šiuo pasirinkimu, nes vila buvo erdvi, nakvynei paruoštos vaikiškos lovelės. Ją įsidėmėjome ir ateičiai, jei norėtume apsistoti su kita draugų pora.

Kuo ypatinga vila šeimai

Dviejų miegamųjų vila šeimai puikiai tiks tiems, kurie ieško nakvynės ramiam poilsiui ir jiems svarbu erdvė. Tiek vilos viduje, tiek ir privačiame kiemelyje netrūko vietos. Jos langai vitrininiai, tad pro juos atsiveria vaizdas į priešais esančią terasą, pievą ir mišką. Dėl vitrininių langų ir vaizdo pro juos vietos atrodo dar daugiau. Beje, į terasą patekti galima tiek pro svetainės, tiek pro pirmojo aukšto miegamojo duris. Vila šeimai yra šalia dar kelių kitų vilų, bet jos yra iš šono arba galinės pusės, todėl jautėsi privatumas. Harmony parke lankėmės jau ne kartą. Mums itin patinka jo koncepcija, kurią juokais apibūdiname kaip mini kaimelį. Čia galima atvažiuoti į vieną namelį ar vilą, bet kadangi jie yra didelėje teritorijoje, galima rasti įvairių pramogų, bet kartu ilsėtis privačiai.

O kaip visi patogumai

Ši vila šeimai yra įrengta su visais patogumais, tad nereikės apsikrauti papildomais daiktais, ruošiantis poilsiui. Ant lovų radome paruoštus chalatus tiek sau, tiek vaikams bei rankšluosčius. Vonios kambarys nedidelis, bet jaukus ir tvarkingas, paruoštos ir higienos priemonės, plaukų džiovintuvas. Erdvi svetainė su minkšta sova bei foteliais buvo puiki vieta jaukiai vakaroti, atvėsus orui.

Kaip dėl maisto gaminimo

Viloje yra erdvi virtuvė su visais indais bei įrankiais gaminimui. Iš anksto užsakius, šalia namelio gali būti paruošta ir kepsninė bei malkos grilinimui lauke. Beje, ši vila šeimai itin tinka tiems, kurie nori pailsėti nuo gaminimo. Vieną rytą ir mes pasinaudojome galimybe užsisakyti pusryčius Harmony park viešbučio restorane. Beje, jei norisi pusryčiauti namelyje, už papildomą mokestį užsisakyti pusryčių pristatymą galima tiesiai į jį. O jei norėsite pailsėti ir nuo pietų ar vakarienės gaminimo, rekomenduojame užsukti vakarienės į teritorijoje esantį gastro barą “Samana”.

Ką veikti viloje

  • Mėgautis ramiu poilsiu su knyga privačioje namelio terasoje;
  • Atsipalaiduoti masažiniame baseine (jacuzzy), kuris yra namelio terasoje;
  • Pasivaikščioti po didžiulę parko teritoriją;
  • Plaukioti irklentėmis ar vandens dviračiais viename iš tvenkinių;
  • Žaisti tinklinį netoliese esančioje tinklinio aikštelėje;
  • Apsilankyti parko SPA komplekse;
  • Išbandyti jodinėjimą, parke yra hipodromas, žirgai, galimos jojimo pamokos;
  • Žaisti lauko tenisą naujai įrengtuose teniso kortuose;
  • Kiek toliau nuo vilos, pavažiavus automobiliu, yra ir nedidelė žaidimų aikštelė vaikams;
  • Vakarieniauti gastro bare “Samana” arba viešbučio restorane “Simboly”. 

Vaikai ir augintiniai

Vila šeimai pritaikyta nakvynei tiek su vaikais, tiek ir su augintinais. Už papildomą mokestį gali būti pristatomos lovelės kūdikiams. Nors šalia namelio atskirų pramogų vaikams nėra, tačiau Harmony park teritorijoje kiek toliau nuo vilos, pavažiavus automobiliu, yra ir nedidelė žaidimų aikštelė vaikams. Su vaikais galima apsilankyti ir parko SPA komplekse, esančiame pagrindiniame viešbučio pastate.
Augintiniai priimami už papildomą mokestį.

Ką svarbu žinoti

Vila šeimai yra Harmony park poilsio parko teritorijoje. Ji yra šalia dar kelių kitų vilų, kurios yra iš šono arba galinės pusės, todėl jautėsi privatumas.
Tame pačiame vilų komplekse šiek tiek toliau yra ir dar vienas “Gervių namelis” bei “Vila Romovė su jacuzzi”. Jie yra nedideli, juose rekomenduojama apsistoti poroms jaukiam poilsiui dviese.

Informacija ir rezervacija

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir ją rezervuoti galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti