Beržų namelis prie ežero. Mūsų nakvynės patirtis

Ar žinote, kaip kartais būna, kad atvykus į namelį, viskas atrodo dar gražiau ir jaukiau, nei nuotraukose? Būtent taip nutiko ir mums, kai vieną gražią spalio dieną apsilankėme Beržų namelyje. Šis namelis prie ežero yra ta vieta, kurią perteikti nuotraukomis ar video nėra lengva, nes geriausia viską pajusti nuvykus patiems. 

Namelis prie ežero, o kuo ypatinga nakvynė

Beržų namelis prie ežero įsikūręs ant Šlavantėlio ežero kranto, Dzūkijos regioninio parko teritorijoje. Atvykę iki parkavimo vietos, kur mus su plačia šypsena pasitiko šeimininkė, palikome automobilį ir iki namelio dar turėjome paėjėti. Keliasdešimt metrų mediniu takeliu ir atsidūrėme tik mums skirtoje privačioje teritorijoje, kuri yra lyg nedidelis pusiasalis. Čia ir yra Beržų namelis. O šalia ir ežeras su privačiu liepteliu, medžių apglėbta teritorija su sūpynėmis, laužaviete ir staliuku lauke. Taip pat ir kubilas bei kiek atokiau pirtis. 

Namelis atokus, tad kaip gi visi patogumai

Juokavome, kad namelis lyg antri namai gamtoje, net ir patiems tokio norėtųsi. Nors ir atokus, jis įrengtas su visais patogumais. Namelio viduje yra iš viso šešios miegamos vietos, dvi iš jų antresolėje, tad labiausiai jis tinkamas poros ar šeimos su vaikais poilsiui. Viduje įrengtas ir vonios kambarys, kuriame radome kvepiančius rankšluosčius ir chalatus, paruoštus kubilui. 

Kaip dėl maisto gaminimo

Jau esame įpratę, kad dažniausiai atvykę į namelį rasime viską, ko reikia gaminimui, taip pat ir aliejaus, druskos, kavos, arbatos. Namelyje vanduo iš čiaupo nėra geriamas, tad šeimininkai parūpina geriamo vandens papildomai. Gaminome tiek namelio viduje, tiek ir kepsninėje lauke. Ji yra paruošta kartu su grotelėmis bei įrankiais grilinimui. Šalia jos ir laužavietė, tad kol šefas Aurimas gamino, galėjome kartu vakaroti prie laužo. Labai apsidžiaugėme, kad erdvioje teritorijoje šalia namelio yra net kelios vietos mėgavimuisi maistu. Šalia namelio esančioje dengtoje terasoje buvo gera mėgautis popietės kava su užkandžiais. Kiek toliau yra ir dar vienas staliukas su kėdėmis. Kad jau buvome prie ežero, nepraleidome progos jaukiai įsikurti ant lieptelio ir pasimėgauti pikniku, vis dar šildančia rudens saule bei rudenišku saulėlydžiu.

Ką veikti namelyje

Beržų namelis prie ežero yra ta vieta, kurioje rekomenduojame praleisti daugiau, nei vieną naktį. Tokia privati vieta yra ideali atitrūkimui nuo kasdienių darbų, lėkimo, aplinkinio triukšmo. Mes šį kartą derinome ramų poilsį namelio viduje su buvimu lauke kiek tik leido rudeniškas oras. Jums rekomenduojame:

  • Lėtus pusryčius, pietus ar vakarienę privačioje namelio terasoje;
  • Gaminti ant laužo įrengtoje laužavietėje arba kepsninėje, esančioje šalia;
  • Vakaroti prie laužo;
  • Mėgautis saulėlydžiais ant privataus lieptelio;
  • Maudytis itin skaidriame Šlavantėlio ežere arba plaukioti jame valtimi. Valtis jau įskaičiuota į nakvynės kainą. Maudytis galima nuo lieptelio, įlipimui į vandenį įrengtos kopėčios;
  • Skanauti kavą ar arbatą prie staliuko tarp medžių;
  • Suptis ant supynių;
  • Atsipalaiduoti kubile arba pirtyje;
  • Skaityti mėgiamą knygą ar žaisti stalo žaidimus;
  • Tiesiog nieko neveikti ir mėgautis ramiu laiku su artimaisiais.

Namelis yra Dzūkijos regioninio parko teritorijoje, tad jei norėsis patyrinėti apylinkes, šeimininkai jums mielai padės.

Vaikai ir augintiniai

Namelyje laukiamos šeimos ir su vaikais. Iš anksto susitarus, šeimininkai gali parūpinti vaikišką pristatomą lovelę-maniežą. Paaugliams bus smagu miegoti antresolėje. Ežeras yra skaidrus ir tinkamas maudynėms, įėjimas į jį yra nuo lieptelio kopėčių. 

Namelyje laukiami ir tvarkingi išauklėti augintiniai.

Ką svarbu žinoti

Namelyje vanduo iš čiaupo nėra geriamas, tad šeimininkai parūpina geriamo vandens papildomai. Rekomenduojame įsivertinti savarankiškai ir esant poreikiui, atsivežti geriamo vandens papildomai. 

Informacija ir rezervacija

Peržiūrėti informaciją apie nakvynės vietą ir susisiekti su savininkais galite nakvynės vietos aprašymo puslapyje

Plačiau
Reklama

Kolekcionuokite ne daiktus, o patirtis! Įsigykite WowStays dovanų kuponą išskirtinei nakvynei Pirkti