fbpx

Nakvynės vietų savininkams

Kas yra wowstays.lt

Wowstays.lt – tai specializuota svetainė, kurioje skaitytojams pateikiame idėjas išskirtinei ir įdomiai nakvynei Lietuvoje. Svetainėje aprašytas nakvynės vietas kruopščiai atrenkame ir siekiame pateikti taip, lyg idėjų ieškotume sau asmeniškai.

Kaip atrenkamos išskirtinės nakvynės vietos

Išskirtinės nakvynės vietos – tai unikalios vietos savo lokacija, architektūra ar idėjos įgyvendinimu ir ne tik. Neapsiribojame vien tik griežtu kriterijų sąrašu, nes labai tikime tuo vidiniu jausmu, kuris lieka aplankius vietą. Parašykite mums arba užregistruokite savo nakvynės vietą. Peržiūrėję informaciją, per 1 darbo dieną susisieksime su Jumis dėl galimo bendradarbiavimo.

Kaip galiu tapti nariu

Susisiekite su mumis arba užregistruokite savo nakvynės vietą, nurodykite nakvynės vietos svetainės ar Facebook/Instagram adresą bei trumpą aprašymą apie vietą. Peržiūrėję informaciją, būtinai su Jumis susisieksime dėl galimo bendradarbiavimo.

Kiek kainuoja narystė wowstays.lt

Taikome fiksuotą metinį narystės mokestį, kuris skiriasi, priklausomai nuo to, ar nakvynės vieta svečius priima visus metus, ar iki 9 mėn. per metus (sezoninės vietos). Taip pat, atsižvelgę į individualų poreikį, suteikiame galimybę narystę išbandyti nemokamai. Susisiekite su mumis ir mes atsiųsime detalesnę informaciją, priklausomai nuo Jūsų poreikio.

Ką gausiu prisijungęs prie narystės

  • Išsamų konktaktinės informacijos ir informacijos apie Jūsų nakvynės vietos patogumus bei teikiamas paslaugas pateikimą. Išsamus kontaktų bei informacijos pateikimas gali tam tikram laikui atstoti asmeninės svetainės funkciją;
  • Asmeninį apsilankymą ir vietos aprašymą;
  • Periodinę komunikaciją apie Jūsų nakvynės vietą soc. ir kt. kanalais; 
  • Galimybę naudotis papildomu funkcionalumu (pvz. paskutinės minutės/spec. pasiūlymų kūrimas ir paskelbimas).

Tai tik apibendrintas privalumų sąrašas. Susisiekite su mumis ir mes atsiųsime detalesnę informaciją. 

Kas yra asmeninis apsilankymas ir vietos aprašymas

Apsilankę asmeniškai su Jumis iš anksto sutartu laiku, savo nakvynės patirtį užfiksuosime (nuotraukos + video) ir ja pasidalinsime atskiru įrašu, sujungtu su Jūsų nakvynės vietos aprašymu. Papildomai nakvynės patirtimi dalinsimės soc. kanaluose (mūsų soc. kanalai + įvairios FB grupės), mūsų naujienlaiškių gavėjams, taip pat partnerių kanaluose.

Tikime, kad komunikacija apie nakvynės vietą per asmeninės patirties prizmę ne tik pritrauks tikslinius klientus, bet ir prisidės prie informacijos apie Jūsų nakvynės vietą sklaidos bei Jūsų verslo augimo. Nakvynės vietos patirtimi jau esame ne kartą pasidalinę ir gavome atsiliepimų iš vietų savininkų, kad rezultatai juos išties nudžiugino.

Kaip vyksta nakvynės vietos registravimas ir informacijos administravimas

Jums užregistravus naują nakvynės vietą, ją peržiūrėsime ir atsakysime per 1 darbo dieną. Tapus nariu, galėsite pilnai administruoti informaciją apie savo nakvynės vietos patogumus bei teikiamas paslaugos, o aprašymu pasirūpinsime mes. Jums patiems nereikės sukti galvos, kaip geriau aprašyti savo nakvynės vietą, o skaitytojai galės lengviau išsirinkti skaitydami aprašymus, parašytus vienodu formatu. 

Ar galimas rezervacijų atlikimas wowstays.lt svetainėje

Atskiros rezervacinės sistemos wowstays.lt svetainėje šiuo metu nėra. Jei naudojatės Booking.com arba Airbnb svetainėmis, galime integruoti šių sistemų kalendorius. Taip pat galimas ir Google kalendoriaus integravimas. Skaitytojai gali siųsti užklausą dėl nakvynės, kurią gausite savo nurodytu el. paštu.

Susisiekite el. paštu [email protected] arba užregistruokite savo nakvynės vietą. 

Klientų atsiliepimai

Apie mus kalba